Latvijā
Kriminālziņas

Robežsardze pieķer 48 likumpārkāpējus: divām personām atklāj viltotus dokumentus0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/Zane Bitere

Valsts robežsardzes (VR) amatpersonas šo trešdien, 31.oktobrī, uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 48 likumpārkāpējus. Uz ārējām robežām konstatēti 17 robežpārkāpēji, tajā skaitā konstatētas 2 personas ar viltotiem dokumentiem, tā portālu “La.lv” informēja VR Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Jolanta Babiško.

Pāternieku robežkontroles punktā par viltotas Ukrainas Starptautiskās transportlīdzekļa apdrošināšanas polises izmantošanu aizturēts Latvijā ar automašīnu ieceļojošs Ukrainas pilsonis. Savukārt par viltotas Baltkrievijas transportlīdzekļa vadītāja apliecības izmantošanu aizturēts no Latvijas izceļojošs Baltkrievijas pilsonis.

Ukrainas pilsonis saukts pie administratīvās atbildības, tikmēr Baltkrievijas pilsonim par viltotu dokumentu izmantošanu uzsākts kriminālprocess. Vīrietis aizturēts un nodots Valsts policijas amatpersonām.

VR ieceļošanu Latvijā liegusi 2 ārzemniekiem. Pāternieku un lidostas “Rīga” robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 1 Baltkrievijas un 1 Krievijas pilsonim, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Savukārt uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi konstatēti 4 ārzemniekiem.

Grebņevas, Pāternieku, Silenes un lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēts 1 Krievijas, 1 Kazahstānas, 1 Kirgizstānas un 1 Filipīnu pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus. Viņiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, vai pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks Šengenas zonas valstīs.Lietvedība 1 Krievijas pilsoņa administratīvā pārkāpuma lietā netika uzsākta, pārējās personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Saistītie raksti

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 19 personām – 6 Krievijas, 5 Lietuvas, 4 Igaunijas, 2 Indijas, 1 Moldovas un 1 Azerbaidžānas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā VR amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības 12 personas – 4 Latvijas, 3 Krievijas, 2 Lietuvas, 2 Baltkrievijas un 1 Vācijas pilsoni.

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

SD
Sandra Dieziņa
Laukos
Medus raža Latvijā šogad būs zemāka nekā iepriekšējos gados. Vai būtiski celsies medus cena?
6 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
VIDEO. “Svetlanai nebija izvēles, Baltkrievijas varasiestādes viņu izveda no valsts.” Atklāj, kas noticis ar Tihanovsku 1
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. “Šļūcot, ātrums bija liels un baisas sajūtas.” Jauniete “Līvu akvaparkā” salauž kāju 1
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
VIDEO. Latvijas piekrastē izskalotas medūzas. Toms Bricis skaidro, vai tās ir bīstamas
6 stundas
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Sporta karaliene šobrīd pārdzīvo ne tos vieglākos laikus. Mūze pastāsta, cik par uzvaru varēja nopelnīt pirms pandēmijas
9 stundas