Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Shutterstock

Sadūra sievieti ar vismaz ar piecdesmit dūrieniem: Rīgas rajona tiesa šonedēļ kādam vīrietim piespriedusi mūža ieslodzījumu 19

Rīgas rajona tiesa šonedēļ kādam vīrietim par slepkavību sevišķi pastiprinošos apstākļos piespriedusi mūža ieslodzījumu, aģentūra LETA uzzināja prokuratūrā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Lasīt citas ziņas

Šogad Jūrmalā kādā aprīļa naktī apsūdzētais, būdams alkohola ietekmē, atriebības vadīts par to, ka cietusī, ar kuru viņam iepriekš bija pastāvīgas intīmas attiecības, pret viņu bija sniegusi liecību kādā kriminālprocesā, uz kuras pamata viņš tika atzīts par vainīgu un sodīts, sagaidīja viņu uz ielas.

Apsūdzētais ar līdzi paņemto nazi uzbruka cietušajai un sadūra viņu vismaz ar piecdesmit dūrieniem, kā rezultātā iestājās cietušās nāve.

CITI ŠOBRĪD LASA

Prokurore bija izteikusi viedokli piemērot apsūdzētajam mūža ieslodzījumu, tāpēc ar tiesas piespriesto sodu prokurore ir apmierināta un neplāno lūgt tiesu sagatavot pilnu spriedumu.

Savukārt apsūdzētais, cietušais, aizstāvis vai pārstāvis desmit dienu laikā no saīsinātā sprieduma pasludināšanas dienas var rakstveidā iesniegt tiesai lūgumu par pilna sprieduma sagatavošanu. Ja šāds lūgums tiek iesniegts, tiesa sagatavo pilnu spriedumu, kuru var pārsūdzēt desmit dienu laikā no tā pieejamības dienas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.