Horoskopi un mistika
Horoskopi

Sāksies vainīgo meklēšanas laiks: planētu ietekme, Saulei ejot caur Mežāža zvaigznāju0

Foto: Pexels

No 22. novembra līdz 22. decembrim Saule atradīsies Strēlnieka zodiaka zvaigznājā. Saulei virzoties pa Strēlnieka zvaigznāju, aktuāli kļūs izglītības, juridiskie, likumdošanas un starptautisko attiecību jautājumi. Būs daudz neskaidrību un pārpratumu, tāpēc novembrī nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu, slēgt līgumus vai pieņemt nopietnus lēmumus. No 21. novembra līdz Ziemassvētkiem būs labvēlīgs laiks svarīgu jautājumu risināšanai un lēmumu pieņemšanai.

Pilnmēness būs 12. decembrī plkst. 7.12. Jauns Mēness cikls sākas 26. decembrī plkst. 7.13 Mežāža zodiaka zvaigznājā. Reizē būs arī gredzenveida Saules aptumsums. Latvijā nebūs redzams. Pilnmēness būs 10. janvārī plkst. 21.10. Būs arī pusēnas Mēness aptumsums. Gadu mijā būs divi aptumsumi, kas šoreiz spēcīgāk iedarbosies uz cilvēka psihi. Aptumsumu laikā pastiprināsies planētu ietekme, kas iedarbojas uz cilvēka apziņu, tādējādi var veidoties straujas garastāvokļa maiņas. Līdz ar to ne vienmēr cilvēku uzvedība būs adekvāta un saprotama.

No 9. līdz 29. decembrim Merkurs būs Strēlnieka zvaigznājā. Emocijas pierims un būs iespēja jautājumus risināt, balstoties uz veselo saprātu, esošajiem līdzekļiem un iespējām. Būs interese par kultūras pasākumiem, izglītības un ceļošanas iespējām. 29. decembrī Merkurs no Strēlnieka zvaigznāja pāries uz Mežāža zvaigznāju un tur atradīsies līdz 17. janvārim. Cilvēki lielāku vērību pievērsīs informācijas saturam. Prasīs, lai dotie solījumi un pieņemtie likumi tiktu pildīti.

Decembra lielāko daļu Venera būs Mežāža zvaigznājā. Tas veicinās atgriešanos pie sabiedrībā pieņemtām uzvedības normām un tradīcijām. No 20. decembra līdz 13. janvārim Venera būs Ūdensvīra zvaigznājā, tāpēc būs vēlēšanās izmēģināt kaut ko jaunu. Savukārt 13. janvārī Venera ieies Zivju zvaigznājā, ietekmējot noskaņojumu uz romantisko.

Gada izskaņā Marss būs Skorpiona zvaigznājā. Marsa enerģija pieaugs, tāpēc tas var izraisīt domstarpības starp atšķirīgi domājošiem sabiedrības slāņiem. Iespējami nemieri un protesta akcijas. 3. janvārī Marss pāries uz Strēlnieka zvaigznāju, tā ietekmē procesiem piešķirot virzību un rīcību. Tas var izraisīt vēlmi pašiem lemt “godīgu tiesu”.

2. decembrī Jupiters ieies Mežāža zvaigznājā un tur atradīsies ilgāk par gadu. Sāksies “vainīgo” meklēšanas laiks. Cilvēki gribēs zināt, kurš par ko ir atbildīgs un cik godprātīgi katrs dara savu darbu. Kā arī pieaugs izglītotu cilvēku pretspars pret amatpersonu patvaļu un kompetences trūkumu. Saasināsies paaudžu viedokļu pretstati par vērtībām un prioritātēm.

19. decembrī Saturns pāries uz Mežāža zīmes trešo trešdaļu. Sabiedrība arvien vairāk izdarīs spiedienu uz amatpersonām un prasīs tūlītēju rīcību aktuālo jautājumu risināšanā. Padotie arvien vairāk apšaubīs amatpersonu spēju novērtēt situāciju un atbilstoši rīkoties, tāpēc pieprasīs atkāpšanos no amata.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Uzmanību nāksies koncentrēt mājokļa un ģimenes lietām! Horoskopi 21.janvārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 20. līdz 26.janvārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien zvaigznes iesaka taupīt spēkus un enerģiju! Horoskopi 20.janvārim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Māja nostāvēs 800 gadus un vairāk. Koka guļbūvju otrā atnākšana
7 stundas
LA
LA.LV
Sports
Vai Ernestam Gulbim Melburnā nāksies spēlēt basām kājām?
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Dānijas parlamenta spīkeram nodod lūgumu neizdot Kristīni Misāni
8 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Mistiska valsts institūciju nevarība 2
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Notikušais satriecis visu ciematu: jauns puisis zaudē dzīvību
7 stundas