Foto – Fotolia.com

Sarkanais brīdinājums! Līdz 22. jūlijam spēcīga astroloģiskā vētra, kas ietekmēs cilvēku uzvedību un sajūtas 13

Astrologs Andis Geste savā “Facebook” kontā brīdina, ka no 20. jūlija līdz 22. jūlijam būs astro vētra. Tā būšot aplam stipra, tāpēc ir vērts izplatīt sarkano brīdinājumu, kā viņš pats saka.

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Lasīt citas ziņas

Astrologs brīdina, ka tuvākajās dienās šī vētra gana strauji mūsu dzīvēs ienesīs realitāti – skaudru apjausmu, kā lietas patiesībā ir iekārtotas.

“Cilvēki var būt skarbāki un skaudrāki kā parasti. Nav jau tā, ka no mājas nevar līst ārā, bet maigumiņu pret sevi un sapratni par lietām, kā saka, vaig!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat Andis Geste dalījies ar 5 ieteikumiem, ko šajās dienās vajadzētu savā dzīvē apskatīties.

“1. Apzināšanās. Vai dzīve, kuru dzīvoju, patiesībā ir par mani? Vai dzīvoju savu dzīvi? Vajadzētu dzīvot savu dzīvi. Vieglāk teikt, nekā izdarīt, bet tomēr.. evolūcija ne tam centās 3,5 miljardus gadu, lai beigās radības kronis sabojātu dzīvi sev un citiem. Mana dzīve galu beigās ir mana padarīšana un neviens nav atbildīgāks par manu laimi, kā esmu es pati/-s.

2. Barojums. Vai esmu paēdusies/-ies dzīvē tās labās lietas, kuras patiesībā vēlos? Un ko es patiesībā dzīvē ēdu (plašākā nozīmē)? Mums ir jābūt labi paēdušiem (atkal plašākā nozīmē), lai mums būtu spēks. Dzīvē uzvar stiprie, tāpēc labi jāēd. Te mēs viltīgi sabraucam auzās. Mums ir iemācīts un gribās tā domāt, ka labais vienmēr uzvar. Maldi! Uzvar stiprais un ir labi, ja stiprais ir arī labais.

3. Robežas. Kas notiek ar manām robežām? Vai es varu pateikt – nē tam, ko nevēlos? Vārdiņš “nē” prasa vairāk spēka, nekā vārdiņš “jā”, bet tas, savukārt, paģēr to, ka esam labā enerģijā – labi paēduši (skat. punktu 2).

4. Piepildījums. Ar ko es aizpildu savu dzīvi? Kad mēs esam nosprauduši robežas, izkarojuši savu dzīves laiku un telpu, izveidojas tukšums, kuru jāaizpilda. Ja mēs neliksim tur jēgpilnas lietas, salīdīs mošķi (datorspēles, bezjēgu tusiņi, soc tiklu skrollošana, rutīna galu galā). Tur var salīst iekšā arī pagalam nejauki sumpurņi – vientuliba, ilgas, rūgtums, vaina un tt. No visa visnejaukākais sumpurnis ir cerība, to ar sūdainu mietu! Nekas nesabojā dzīvi tā, kā pieķeršanās cerībai. Cerībai, ka Ēvalds vienu dienu beigs dzert.. un tā 40 gadus..

Reklāma
Reklāma

5. Dalīšanās. Vai es dalos ar tām lietām, kas ir manī, ar prieku? Protams, ir pienākumi,.. bet, ja esmu sapratusi/-is, ka šī ir mana dzīve, esmu labi paēdusi/-is, es varu pateikt – jā tam, ko gribu un – nē, tam, ko negribu, esmu piepildījusi/-is dzīvi ar jēgpilnām lietām, tad man patiesi ir iespēja (un parasti arī vēlme) dalīties. Dalāmies ar prieku vai nedalāmies nemaz un atgriežamies punktos 1,2,3,4.”

Tāpat astrologs piebilst: “Eh, dzīvīte, bet jautri! Rūgtumiņš, starp citu, ir baigais rādītājs! Ja esam par kaut ko aizvainoti, parasti mums kādi no augstākminētajiem punktiem īsti nestrādā. Tad jāatceras atslēgas vārdi: apzināšanās, barojums, robežas, piepildījums, dalīšanās un lietas aizies!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.