Foto. xblickwinkel/McPHOTO/M.xGannx

Šausmas Lietuvā: pēc dzīvokļa durvju uzlaušanas ugunsdzēsēji uziet trūdošu vīrieša līķi 18

Pievieno LA.LV

Pirmdien Garļavas pilsētā Lietuvā policijas darbinieki ar ugunsdzēsēju palīdzību uzlauza kāda dzīvokļa durvis un iekšā tika atrasts trūdošs vīrieša līķis. Pēc aptuveniem datiem, vīrietis varētu būt miris vismaz pirms trim mēnešiem, vēsta “Lrytas.lt“.

Kas to būtu domājis? 9 lietas, kas deviņdesmitajos bija ikdiena, bet tagad kļuvušas par turīgo privilēģiju
Kokteilis
Tikai šīm četrām zodiaka zīmēm ir spēks izturēt grūtus laikus; pārējie vienkārši raudās
“Ja man izdevās ar “Lido”, izdosies arī šoreiz!” Ķirsons pēc akciju pārdošanas veido jaunu kafejnīcu tīklu
Lasīt citas ziņas

Kā ziņo policijas, 13. maijā ap plkst.15. 25 minūtes Kauņas rajona Garļavā savā dzīvoklī sadalīšanas stadijā atrasts miruša vīrieša (dzimis 1960.gadā) līķis.

Kauņas ugunsdzēsības glābšanas pārvalde ziņo, ka policija lūgusi ugunsdzēsējiem atvērt dzīvokļa durvis. Kā stāsta kaimiņi, viņi dzīvoklī dzīvojošo vīrieti nav redzējuši 3 mēnešus, un no dzīvokļa nāk nepatīkama smaka.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ierodoties ugunsdzēsēji ar lauzni atvēra durvis un ielaida iekšā mediķus un policistus, kuri atrada iekšā mirušo dzīvokļa īpašnieku. Uz vīrieša ķermeņa nebija redzamas vardarbības pazīmes, un policijai pagaidām nav aizdomas par noziegumu.

Uzsākta pirmstiesas izmeklēšana, lai noskaidrotu nāves cēloni.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.