Šausminošs atklājums Indonēzijā: milzu pitons aprij sievieti dzīvu 10

Glābēji Indonēzijā, kas meklēja pazudušu sievieti, ar šausmām atklāja, ka viņu dzīvu aprijis pitons, vēsta “Metro”.

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 66
“Krievu armija ir bijusi plika vienmēr! Vēsturiski tai nekad nekas nav bijis, tāpēc par to nebūtu jābrīnās” 41
Lasīt citas ziņas

Četrdesmit gadu vecā Farida, kuras uzvārds nav publiskots, pazuda ceturtdien, dodoties uz vietējo tirgu Kalempangas pilsētā, Indonēzijā.

Kad viņa tovakar nebija atgriezusies mājās, viņas vīrs Noni paziņoja par pazušanu un kopā ar citiem vietējiem iedzīvotājiem uzsāka meklēšanas darbus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Piektdien meklēšanas grupa mežā atrada aptuveni 6 metrus garu pitonu ar milzīgu izspīlējumu vēderā. Bažīdamies par sliktāko scenāriju, glābēji ar mačetēm uzšķērda čūskas vēderu.

Diemžēl ļaunākās nojautas apstiprinājās un sievietes ķermenis tika atrasts pitona gremošnas traktā. Tiek uzskatīts, ka pitons ir iekodis viņai kājā, tad aptinies ap viņu un nožņaudzis, pirms viņas aprīšanas.

Noni stāsta: “Es uz visiem laikiem nožēlošu, ka ļāvu savai sievai iet vienai. Ja es būtu bijis viņai līdzās tajā dienā, čūska nebūtu uzdrošinājusies viņai tuvoties. Es ar šausmām iedomājos par ciešanām, ko viņa piedzīvoja. Man ir žēl mūsu ģimenes.”

Suardi Rosi, viņu ciema vadītājs, paziņoja: “Upura vīrs meklēja sievu tuvējā mežā, jo viņa jau dienu nebija atgriezusies mājās. Viņš atrada čūsku ar milzīgu vēderu. Viņš uzreiz nojauta, ka viņa sievu apēdis pitons. Vairāki citi ciemata iedzīvotāji viņam palīdzēja noķert pitonu. Diemžēl viņa sievas ķermenis tika atrasts čūskas vēderā. Pirms apbedīšanas viņa tika nogādāta viņa mājās. Mūsu ciemā tā vēl nekad nav noticis. Esam brīdinājuši citus ciema iedzīvotājus būt uzmanīgiem, dodoties mežā. Sievietēm vajadzētu būt pavadītām.”

Indonēzijas džungļos dzīvo liels savvaļas pitonu skaits, kur šīm čūskām ir ideāli apstākļi, lai vairotos. Atšķirībā no kaimiņvalstīm Dienvidaustrumāzijā, pilsēta nav ierobežojusi to populāciju.

Pēdējais dokumentētais gadījums, kad pitons bija apēdis cilvēku, notika 2022. gadā, arī Indonēzijā. Toreiz 54 gadus vecā Džahra pazuda, vācot kaučuku plantācijā Džambi provincē, un divus dienas vēlāk, 23. oktobrī, vietējie iedzīvotājie starp kokiem atklāja izstieptu milzu pitonu klajumā ar lielu izspīlējumu tā ķermenī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.