Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Shutterstock

Sieviete lietoto preču veikalā par vienu dolāru nopērk žaketi, nenojaušot, kāds pārsteigums viņu sagaida tās kabatā 18

Keja Vokere no lietoto apģērbu veikala Mančestrā iznāca labā noskaņojumā, jo bija iegādājusies skaistu žaketi par ļoti izdevīgu cenu (aptuveni 1 dolārs). Tomēr sieviete pat nenojauta, ka īstais “pārsteigums” viņu gaida kabatā, raksta izdevums Daily Star.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

Sieviete žaketes kabatā atrada pāris biļešu uz slavenā operdziedātāja Lučāno Pavaroti koncertu, kas 1995. gada 30. septembrī notika Mančestras arēnā. Tolaik tās maksāja 55 mārciņas (aptuveni 65 eiro).

“Es nevarēju noticēt savām acīm, kad atradu šīs biļetes. Parasti es vispirms izmazgāju visu, ko nopērkam labdarības veikalā, bet šoreiz es uzvilku jaku, jo steidzos uz ballīti, un tad iebāzu roku kabatā un sataustīju tās,” stāsta sieviete.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa atzīst, ka zina daudzus dziedātāja skaņdarbus, lai gan nav dedzīga viņa fane.

“Tad mēs ar meitu Elenu iegājām internetā, lai uzzinātu, kad bija viņa pēdējais koncerts, un uzzinājām, ka dziedātājs ir miris pirms 15 gadiem,” sacīja sieviete.

“Mēs ar mammu gandrīz katru sestdienu kopā dodamies šādos “labdarības iepirkumos”. Viņa pat nenojauta, ka kabatās kaut kas ir. Parasti mēs atrodam vai nu čekus, vai konfektes. Bet šī ir pirmā reize, kad esam atradušas koncerta biļetes,” stāsta sievietes meita.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.