Ilustratīvs attēls – brūnais lācis.
Ilustratīvs attēls – brūnais lācis.
Foto: Shutterstock

Sievietei, kura devusies uz mežu, lai meklētu nomestos briežu ragus, uzbrucis lācis 30

Lācis sievietei uzbrucis 1.martā, Javorzecas mežniecībā, Cisnas meža apgabalā, Bieszczady kalnos, raksta portāls “medibam.lv”, atsaucoties uz Polijas medijiem.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu 23
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

46 gadus vecā Vetlinas iedzīvotāja esot devusies uz mežu pastaigāties un meklēt nomestos briežu ragus, kā to dara daudzi Polijas un arī gan Lietuvas, gan Latvijas iedzīvotāji. Beidzamajos gados šī nodarbe esot kļuvusi ļoti populāra, jo atrastos ragus varot pārdot.

Par šo notikumu rakstījis arī Polijas laikraksts “Echo Dnia”. Speciālisti uzskata, ka sieviete bija atradusies pārāk tuvu lāču migai un ļoti iespējams, ka plēsējs, kas uzbrucis, bijusi lācene, kurai ziemā ir piedzimuši lācēni.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sievietei nodarīti ievainojumi, tomēr viņas stāvoklis ir stabils un dzīvību neapdraud. Viņai esot izdevies no lāča aizbēgt, nometot savu mugursomu. Tajā brīdī lācis esot ieinteresējies par to un sieviete aizbēgusi.

Tad viņa izskrējusi uz neliela meža celiņa, kur viņu pamanīja mežsargs, kurš tobrīd atradās darbā un apsekoja mežu. Vīrietis esot apskatījis lāča nodarītos ievainojumus, sapratis, ka tie neesot dzīvībai bīstami un neesot pat ziņojis neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, bet pats nogādājis cietušo slimnīcā. Par uzbrukumu ticis ziņots gan policijai, gan citām atbildīgajām instancēm.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.