Alda Gobzema organizēta sapulce Esplanādē

“Šis cilvēks izmanto tautu! Domā, ka uzdi*sa man,” Fūrmanis ar Gobzemu saiet ragos 78

Vakar, 10. oktobrī, Saeimas deputāts Aldis Gobzems organizēja sapulci Esplanādē, kur pulcējas vairāk nekā 200 cilvēku un dalībnieku skaits ik pa brīdim palielinājās.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm 77
Lasīt citas ziņas

Par pulcēšanos savas domas sociālajos tīklos izteica daudzi, starp viņiem arī Latvijas Ārstu biedrības viceprezidents, anesteziologs, reanimatologs Roberts Fūrmanis.

“Šis cilvēks atļāvās pārkāpt jebkādas epidemioloģiskās drošības prasības. Ne distancēšanās, ne masku nekā. Es ceru, ka viņš tiks saukts pie atbildības un nebūs nekādas žēlastības vai izņēmumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

P.S. Šis cilvēks necīnās par tautu, šis cilvēks izmanto tautu,” sociālajā tīklā twitter raksta Fūrmanis.

“Šodien saruna ar kādu kolēģi par sabiedrībā notiekošo. Tikām arī līdz politikai. Viņai bija tik atklāts un patiess jautājums: “A kas tas Aldis Gobzems tāds ir? Pirmo reizi tādu personu dzirdu.” viņš pavēstīja nākamajā tvītā uz ko Gobzems atbildēja un turpināja strīdu.

“Fūrmanis domā, ka “uzdi…sa” man, bet patiesībā parādīja, cik neizglītots ir viņa kolēģis. Tups zābaks, jo nezināt lv zināmākos politiķus vai nepārzināt politiku ir tikai neizglītotības pazīme. Žēl, ka tik dumji cilvēki apkārt Fūrmanim,” Gobzems atbild ārstam.

LA.LV Aptauja

Kura viedoklim piekrīti?

  • Atbalstu Fūrmaņa rakstīto
  • Man tuvāki ir Gobzema uzskati
  • Ne vienu ne otru
  • Abiem daļēji taisnība

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.