Ekonomika
Darbs un nauda

Skaļi minējumi, kāpēc rudenī daudzi pametīs Latviju5

Publicitātes attēls – Skycop

Vai ekonomikas glābšanas pasākumi ir Latvijas nacionālajās interesēs? Rīga TV24 raidījumā “Nacionālo interešu klubs” ZZS valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars uzskaita pāris iemeslus, kādēļ, viņaprāt, rudenī daudzi pametīs valsti.

“Manuprāt, redzot, kas notiek apkārt, ļoti daudzi cilvēki pametīs šo valsti. Man ir pazīstams krodzinieks, kuram nepieciešams viens viesmīlis un ne par to lielāko algu Rīgā. Viņam atsūtīja 100 CV un visi izmisīgi zvana,” saka Tavars un turpina, ka vairāk nekā pusei uzņēmēju, kuri pieteicās dīkstāvei, tika atteikts. Nemaz nezinot patieso skaitu, kuri paši saprata, ka pabalstu nesaņems, tāpēc nemaz nepieteicās.

“Ir milzīgs cilvēku skaits, kuri šobrīd ir bez darba!” viņš atklāj.

Kā pozitīvu piemēru, kā krīzes laikā atbalstīt uzņēmējus un viņu nodarbinātos, politiķis min Vācijas piemēru, kur tiek veiktas investīcijas jeb vienreizējie atbalsti mazajiem un vidējiem uzņēmējiem.

“Svarīgākais, ka viņi nenāk pie valsts pēc palīdzības, viņi nodarbina cilvēkus, kuri nopelnīto naudu tērē un atgriež ekonomikā un rezultātā caur lielajiem nodokļu maksātājiem, piemēram, uzpildes stacijām, lielveikaliem, elektrības kompānijām tas viss atgriežas valsts budžetā,” Tavars skaidro.

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
2 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
1 stunda
LK
Ligita Kovtuna
Latvijā
“2100. gadā Latvijā iedzīvotāju skaits saruks līdz 350 tūkstošiem!” Ārsts Gruntmanis par Latvijas pamešanu, Covid-19 un politiku 10
Intervija 8 stundas
LE
LETA
Veselam
Covid-19 sasniedzis arī Krimuldas novadu
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Cēsiniece iekritusi rūdīta krāpnieka nagos. Naudas izvilināšanai izmantota īpaša shēma
5 stundas