Slaidiņš atklāj, ko viņa avoti ziņojuši par situāciju Kurskā 86

Pievieno LA.LV

Informējot par to, ka Ziemeļkoreja ratificējusi nozīmīgu aizsardzības līgumu ar Krieviju, Ziemeļkorejai padziļinot sadarbību drošības jomā, kuras ietvaros Phenjana nosūtījusi tūkstošiem karavīru, lai palīdzētu Maskavai karā pret Ukrainu, TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” Jānis Slaidiņš atklāja, ko ziņojuši viņa avoti par situāciju Kurskā.

TV24
Šobrīd vāc parakstus petīcijai Krievijā, lai Putinu apveltītu ar ārkārtas pilnvarām un Baltiju pasludinātu par “Krievijas suverenitātes” zonu
Kokteilis
“Smalks pāris kā no kino!” Kulbergs ar kundzi viesojas Parīzē, un pēc bilžu publicēšanas visi runā tikai par vienu pamanītu faktu 75
Kokteilis
VIDEO. Pēteris Apinis pārtrauc darbu TV24 un publicē atzīšanās video
Lasīt citas ziņas

“Mani avoti min, ka tie ukraiņi, kas karo Kurskā, vēl nav saskārušies ar ziemeļkorejiešiem. Ukraiņi zina, ka viņi tur ir, bet tiešā frontes darbībā, vismaz tie, kas mani zināmi, saka – nē, viņiem nav bijusi tāda iespēja satikties.”

Majors uzsver: “Liekas, ka pa tiem korejiešiem, tā ir tāda viena milzīga informatīvā operācija. Tie vīri, kas atrodas tiešā kaujas pozīcijā, teic, ka viņi nav redzējuši. Varbūt viņus tur rezervē kaut kādā, kas to lai zina.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Korejas Centrālā ziņu aģentūra (KCNA) ziņoja, ka līgums “tika ratificēts kā līdera Kima Čenuna dekrēts”. Ar šo vienošanos tiek oficiāli apstiprināta mēnešiem ilgā militāro saišu stiprināšana starp abām valstīm. “Līgums stāsies spēkā dienā, kad abas puses apmainīsies ar ratifikācijas dokumentiem,” norādīja KCNA.

Ziemeļkoreja kļuvusi par vienu no nozīmīgākajām Krievijas atbalstītājām tās karā pret Ukrainu. Uz Krieviju jau nosūtīti vismaz 11 000 karavīru, kas izvietoti Kurskas apgabalā, Ukrainas robežas tuvumā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.