Majors: Krievi noteikti gatavojas nākamajam sitienam. Tas nebūs vienkāršs, tas būs jaudīgs un spēcīgs 157

Daļa sabiedrības nostāja par esošo situāciju Ukrainā ir sekojoša – krievu armija mobilizēsies un centīsies Ukrainu sist ar lieliem spēkiem, tas ir skaidrs. Bet pašas Krievijas teritorija ir milzīga, 17 miljoni kvadrātkilometru: “Kā viņi domā nosargāt visas savas teritorijas?” neizpratnē ir kāds TV24 raidījuma “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” skatītājs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
Kokteilis
Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 1
Lasīt citas ziņas

Uz augstāk minēto Nacionālo bruņoto spēku (NBS) majors Jānis Slaidiņš sniedza šādu komentāru: “Krievijas bruņotie spēki ļoti labi apzinās, ka no NATO puses nekāds uzbrukums Krievijai nebūs un to viņi izmantos.”

Viņš norāda uz kādu būtisku niansi:

“Mēs redzam, ka krievi nerēķinās ne ar ko. Viņi  noteikti gatavojas nākamajam sitienam. Tas nebūs vienkāršs. Tas būs jaudīgs,
CITI ŠOBRĪD LASA

spēcīgs un Ukrainai būs jāiztur,” prognozē NBS majors.

Lai Ukraina šo uzbrukumu izturētu, viņiem ir jātiek galā ar savām iekšējām problēmām. “Arī, protams, Rietumiem ir jāpadomā, lai šis uzbrukums, kas gaisā virmo vasarā, Ukrainas spēkiem izdotos. Galvenais nepazaudēt daļu teritorijas,” atzīmē majors Slaidiņš.

“Ukraiņi saņems jaunāko munīciju.

Tad galvenais viņiem būs nonākt pie savas stabilās uguns jaudas. Tās būs karaliskas medības pret suņiem!”

Ukraiņi notriekuši kārtējo krievu lidmašīnu

Ukrainas armija austrumu virzienā notriekusi vēl vienu krievu iznīcinātāju bumbvedēju Su-34, ceturtdien paziņojis Gaisa spēku komandieris Mikola Oleščuks.

“Šodien ir 29.februāris – datums, kas iekrīt reizi četros gados, bet jau ierasta diena krieviem ar vēl vienas lidmašīnas zaudējumu,” norādīja Oleščuks. 27.februārī Ukrainas armija notrieca divus Krievijas Su-34.

23.februārī Ukrainas armija notrieca Krievijas izlūklidmašīnu A-50, un Ukrainas Galvenās izlūkošanas pārvaldes priekšnieks Kirillo Budanovs pēc tam paziņoja, ka Krievijai palikušas vairs tikai sešas šādas lidmašīnas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.