Slaidiņš: Krieviem labāk, ka karavīri ir bezvēsts pazuduši, nevis maksāt radiem kompensācijas 56

Krievijā, Kurskā un Rostovā pie Donas, tiek celti īpaši kompleksi kritušo šķirošanai, materiālu analīzei un līķu uzglabāšanai, jo Krievija vairs nespēj noslēpt lielos zaudējumus, kādi ir Ukrainas kaujas laukā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Lasīt citas ziņas

Kā TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” sacīja Jānis Slaidiņš, NBS majors un Zemessardzes štāba virsnieks, ukraiņu puse apliecina, ka Krievija sūta savus militāros spēkus un nāves konveijeru un netiek galā ar kritušo kalniem.

Viena šāda kompleksa platība ir ap 4000 kvm, kas ir arī pietiekami dārgi – Kurskā par 800 miljoniem rubļu, Rostovā par 600 miljoniem rubļu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā atzīst virsnieks, ēkas būs patiesi iespaidīgas, piemēram, saldētavas vien tur paredzētas ar 1000 vietām, tāpat ar izvadīšanas zālēm.

Ar apmēros šādu ēku parādīšanos var nojaust, cik lielus zaudējumus cieš Krievija. “Jā, labi viņiem neiet. Turklāt krievi savus kritušops nesavāc. Jau pērn pilni dzelzceļa sastāvi ar “saldētavām” un līķiem stāvēja, bet Krievija vienkārši neņēma pretī!”

Labāk cilvēks ir bez vēsts pazudis, attiecīgi nekas nav jāmaksā tuviniekiem. Cik ir tādu nogalinātu krievu karavīru vēl, kas atrodas Ukrainas mežos un atbrīvotajās teritorijās?

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.