Smaga avārija Stopiņu novadā dzēš divu jauniešu dzīvību 0

Pievieno LA.LV

Šovakar neilgi pirms plkst.19 Stopiņu novadā automašīnas BMW avārijā gājuši bojā divi jaunieši, informēja Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Ceļa posmā Getliņi-Rumbula automašīna, visticamāk, pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu, ietriecās kokā. Negadījumā gāja bojā 21 gadu vecais šoferis un pasažiere – 18 gadus veca jauniete.

Noskaidrojies, ka jaunietim, kurš sēdēja pie BMW stūres, nebija autovadītāja tiesību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā policijai pastāstījuši aculiecinieki, auto traucies lielā ātrumā un vadītājs zaudējis kontroli pār to, tāpēc spēkrats nobraucis no ceļa un ietriecies kokā. Pēc negadījuma auto uzreiz aizdedzies.

Saistībā ar notikušo ir sākts kriminālprocess, tiek skaidroti precīzi negadījuma iemesli un apstākļi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.