Smiltēns: Pat tantei ar gurķu burku ir sava loma valsts aizsardzības mehānismā 126

Kāpēc virkne cilvēku būtu gatavi bēgt, nevis aizstāvēt savu valsti? Tās ir bailes! Cilvēki baidās. Un no kā cilvēki baidās? No nezināmā. Viņi nezina, kas ir karš, tā TV24 raidījumā “Preses klubs” izteicās Saeimas prezidija un Saeimas Nacionālās drošības komisijas sekretārs Eduards Smiltēns.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

“Cilvēki jutīsies apjukuši tajā brīdī, kad kaut kas sāksies, viņi nezina, kas ir jādara un tā tālāk,” X-stundas neziņas pārpilno situāciju ilustrē politiķis.

Viņš uzskata, ka sagatavoti cilvēki zina, ka tas nav nekas traģisks. Cilvēkiem ir skaidrs, ka nelaimes var notikt, ja katram ir sava vieta un katram loma šajā aizsardzības mehānismā. Loma ir pat tantei ar gurķu burku, lai nosistu dronu, piemēram.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Katram ir savas iespējas aizstāvēt. Un tad, kad ir zināšanas, tad vairs nav baiļu. Ja nav baiļu, tad ir pārliecība par to, ka tu esi gatavs iet un darīt kaut ko valsts labā.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.