Publicitātes foto

Spēj tik maksāt…LMT klientiem no 1.maija palielinās atsevišķu interneta pakalpojumu cenas 52

SIA “Latvijas Mobilais telefons” (LMT) no šā gada 1.maija palielinās atsevišķu interneta pakalpojumu cenas, liecina uzņēmuma publiskotā informācija.

Reklāma
Reklāma
Viedoklis
Armands Puče: Kamēr premjere Līgo vakarā stāstīja, kā tumsa saplūst ar gaismu, patiesībā būtu vajadzīga vispārēja iespringšana
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Lasīt citas ziņas

Privātpersonām pakalpojums “Internets mājai” būs pieejams par 25,99 eiro mēnesī vai 19,98 eiro mēnesī, slēdzot līgumu uz 12 mēnešiem. “Internets mājai” ģimenes komplektā plānots 19,98 eiro mēnesī apmērā. Savukārt “Internets privātmājai” būs bez mēneša maksas izmaiņām.

Vienlaikus viens gigabaits (GB) mobilā interneta būs 2,99 eiro mēnesī, bet 15 GB mobilā interneta maksa mēnesī būs 9,89 eiro. Neierobežots mobilais internets no 1.maija maksās 19,99 eiro mēnesī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt pakalpojums “Mobilais internets Starts” turpmāk vairs nebūs pieejams. Tā vietā LMT klientiem piedāvās iespēju lietot pakalpojumu “Numura rezervēšana” par 1,50 eiro mēnesī.

Juridiskajām personām pakalpojums “Neierobežots internets+” no maija būs 23,99 eiro mēnesī vai 19,99 eiro mēnesī, slēdzot līgumu uz 12 mēnešiem. Bet neierobežots internets būs 19,99 eiro mēnesī. Savukārt 25 GB interneta būs 8,99 eiro mēnesī.

Vienlaikus pakalpojums “Internets biznesam Profesionālais” un “Industriālais internets” būs bez mēneša maksas izmaiņām.

Tāpat arī juridiskajiem klientiem pakalpojums “Mobilais internets Starts” turpmāk vairs nebūs pieejams. Tā vietā klientiem būs iespējams lietot pakalpojumu “Numura rezervēšana” par 1,24 eiro mēnesī.

Cenu pieaugums skaidrots ar to, ka LMT interneta pieslēgumus papildinās ar kiberdrošības risinājumu, lai pasargātu klientus no pieaugošā apdraudējuma publiskajā telpā.

Risinājums tiks uzstādīts un atjaunināts automātiski.

Kiberdrošības risinājums aizsargās no ļaunatūras un citiem kiberuzbrukumiem, brīdinās par inficētām saitēm, krāpnieciskām un viltus mājaslapām, kā arī aizsargās lietotņu un saziņas rīku lietošanas laikā.

Jau vēstīts, ka LMT grupas apgrozījums pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, palielinājās par 6,9%, sasniedzot 311,8 miljonus eiro.

Savukārt 2022.gadā LMT koncerna apgrozījums bija 290,872 miljoni eiro, bet grupas peļņa bija 31,867 miljoni eiro.

LMT kapitālā 49% pieder Zviedrijas “Telia Company” un tās meitaskompānijai “Sonera Holding”, pa 23% akciju pieder SIA “Tet” un Latvijas Valsts radio un televīzijas centram, bet 5% – SIA “Publisko aktīvu pārvaldītājs “Possessor””.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.