Ekrānuzņēmums no soctīkla Twitter video. Lieldienu pasākums Bastejkalnā, Rīgas centrā.

“Staķis ļauj krieviem piekviekt Rīgu…” Soctīklu lietotājus satracina Lieldienu pasākuma dziesmas krieviski pie Brīvības pieminekļa 275

Ziņa papildināta ar Rīgas Pašvaldības policijas komentāru pl. 18:03.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
senioriem pasargat sevi vasaras svelmē? 3 vērtīgi padomi
Lasīt citas ziņas

Soctīklā Twitter izvērsusies spraiga un brīžiem pat saniknota diskusija par Lieldienu svētku pasākumu Rīgas centrā – Bastejkalnā pie Brīvības pieminekļa.

Kāds soctīklu lietotājs ievietojis video, ka pasākumā uz pilnu klapi skan dziesmas krievu valodā, ko pēdējās stundās aktīvi metušies komentēt citi soctīkla Twitter lietotāji.

CITI ŠOBRĪD LASA

Andrejs Mamikins, kurš ievietojis vēsti Twitter ar šo video raksta: “Tiešām priecīgas Lieldienas: Bastejkalns, saule, siltums un dziesmas krievu valodā!”

Uz šo video reaģējuši un komentāru sarakstījuši daudzi Twitter lietotāji.

Piemēram, kāds raksta: “Bastejkalns Lieldienas – brēc kaijas un krievi. Zemessargs Staķis un viņa kompanjoni Ķirsis, Ozola labsajūtā murrā: RĪGA pašintegrējas bez kara… Jāatzìst – draugi, ir slikti.” Kāds cits turpina: “Ušakova laikā likās, ka sliktāk vairs nevar būt, bet Staķis ar savu progresīvo varzu viņu pamatīgi atstāj jaņos.”

Nerimstas arī citi soctīklu lietotāji, paužot savas domas. “Staķis nav vainīgs, ka rusņa atradusi veidu kā savu impēriju sludināt. Taču viņam ir vara darīt tā lai ir pamats uz kā šiem piegriezt skābekli. Tas nebūs ātri, bet domāju, ka nav neiespējami.” Kāds turpina: “Šis ir iemesls kādēļ Aprīlis ir mans pēdējais mēnesis Rīgā. Staķis vinnē.” Viņam piebalso kāds vēl: “Staķis to pasākumu neorganizēja un drīzāk te Pašvaldību policijai jaatbild par šo pasākumu? Kādā sakarā kautkāds šitāds balagāns Rīgā bija.”

Soctīkotāji ir tik sašutuši, ka komentāri birst rindā. “Krievu mūzika centrā, videokameras pie puškina, lai tik kāds latvietis atkal to slepkavniecisko impēristu neapķēpā. Pilnīgi skaidrs, kam kalpo Staķis.” Kāds piebilst: “Ja Staķis atkāpsies,tad brīvajā krēslā ierausīsies vēl lielāks ļaunums.Buldozera” fāres”jau ieslēgtas un gaida vien startu.Ja netikšot par premjeru,tad Staķa krēslu nu gan,garām nelaidīšot.”

Reklāma
Reklāma

Soctīklu lietotāju domas par Lieldienu pasākumu Rīgā, Bastejkalnā pie Brīvības pieminekļa, lasi šeit:

Rīgas pašvaldības policija (RPP) pievērsusi uzmanību vairākām situācijām, kad Lieldienu brīvdienās Rīgas centrā vairākas personas ar skaņu pastiprinošām ierīcēm atskaņojušas krievu mūziku, šodien vēsta LETA.

Lielajā piektdienā un sestdien bija vērojams liels sašutums sociālajos medijos par to, ka Rīgas centrā, Bastejkalnā, netālu no Brīvības pieminekļa, kādas personas skaļi atskaņo krievu mūziku un spēlē bungas. Līdzīgi esot noticis arī citviet Vecrīgā un Andrejsalā, liecina sociālajos medijos pieejamie video.

Sociālo mediju lietotāji notiekošo dēvējuši par “diseni”, tajā mēģinot saskatīt arī Krievijas atbalstītas provokācijas. Liela kritika vērsta arī pret Rīgas domes vadību, kas pieļaujot šādas aktivitātes. Komentējot situāciju, policija mikroblogošanas vietnē “Twitter” norādīja, ka katrā situācijā veica pārrunas un pārbaudīja personu datus, lai novērstu sabiedriskās kārtības traucējumus.

Vienlaikus policija akcentēja, ka strādā kopā ar Rīgas domi, lai radītu regulējumu ielu muzikantu jautājumā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.