Šteinbors kļūst par Polijas Superkausa ieguvēju 0

Pievieno LA.LV

Latvijas futbola izlases vārtsargs Pāvels Šteonbors sestdien ieguva Polijas Superkausu.

Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama
Vienā dienā zaudēti divi iznīcinātāji: Ukrainā izskan runas par kļūdainiem lēmumiem
Ogrizko paziņoja, ka Krievijā briest iespaidīgāki notikumi nekā Prigožina sacelšanās
Lasīt citas ziņas

Šteinbora pārstāvētā Gdiņas “Arka” sestdien Superkausa mačā Varšavā ar 3:2 (3:2) pārspēja šīs pilsētas komandu “Legia”.

Latvijas vārtsargs laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

CITI ŠOBRĪD LASA

Visi vārti šajā mačā tika gūti pirmajā puslaikā, turklāt “Arka” atspēlējās no 1:2 deficīta. Uzvaru Gdiņas komandai nodrošināja Mihals Jonata, izceldamies ar vārtiem pirmā puslaika kompensācijas laika trešajā minūtē.

Iepriekšējā sezonā “Arka” spēlēja Polijas kausa finālā, kur piekāpās tieši “Legia”, kas tika kronēta arī par valsts čempioni.

“Arka” par Polijas Superkausa ieguvēju kļuvusi otro gadu pēc kārtas. Šīs valsts čempionāts futbolā sāksies jau nākamnedēļ.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.