Foto: LETA

Straujuma: jaunās valdības sastāvs būs zināms šonedēļ vai nākamnedēļ 5

Jaunās valdības sastāvs varētu būt zināms šonedēļ vai nākamnedēļ, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” teica Ministru prezidente Laimdota Straujuma (“Vienotība”).

Kokteilis
Ātrs psiholoģiskais tests: sarkana, zila vai dzeltena – kuru krāsu izvēlies tu?
RAKSTA REDAKTORS
“Ļoti negodīgi ir sadalīts valsts ģimenes pabalsts – ar ko divi bērni atšķiras no viena?” mamma Māra izgaismo pretrunu likumos
Krievu mērs ir pilns: tiešraides laikā viņi turpina uzbrukt Putinam, “apmētājot” viņu ar vēl neērtākiem jautājumiem
Lasīt citas ziņas

Viņa norādīja, ka pašreizējās koalīcijas partijas strādā kopā deviņus mēnešus, un tiek plānots, ka tās veidos arī jauno koalīciju, nevienu citu partiju vairs nepieaicinot.

“Mēs saprotam, ko viens no otra varam sagaidīt. Protams, nevaram teikt, ka valdību jau esam izveidojuši, jo ir sfēras, kur ir vairāku partiju intereses – Satiksmes ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija,” tā Straujuma.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka sestdien notika 12.Saeimas vēlēšanas, kurās partija “Saskaņa” ieguvusi 24 deputātu vietas, “Vienotība” – 23, Zaļo un zemnieku savienība – 21, Nacionālā apvienība – 17, Latvijas Reģionu apvienība – 8, bet “No sirds Latvijai” – 7.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.