Foto: Shutterstock

3 zodiaka zīmes, kam nevar uzticēties – meli un manipulācijas ir viņu ikdiena 39

Šīm zodiaka zīmēm nevar uzticēties. Šie cilvēki ļoti viegli tev samelos un ne brīdi to nenožēlos. Turklāt aptīs tevi ap pirkstu tā, ka tu to pat nepamanīsi. Diemžēl šo zodiaka zīmju pārstāvji bieži melo arī sev mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem.

Reklāma
Reklāma

Dvīņi

Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

Pirmā zodiaka zīme, kas dzīvo pastāvīgos melos, ir Dvīņi. Kā jau Dvīņi – viņiem ir divas sejas. Viņi ir pieraduši apkārtējiem rādīt to “seju”, kura tajā brīdī viņiem pašiem ir izdevīgāka. Bieži šie cilvēki ir meļi un krāpnieki, un tas attiecas arī uz attiecībām ar mīļoto cilvēku. Vēl kāda sfēra, kurā viņiem nevar uzticēties ir darbs un bizness. Astrologi iesaka ļoti uzmanīgiem būt tad, ja partneru attiecībās ir iesaistīts kāds, kurš dzimis Dvīņa zvaigznājā. Pie tam, vissliktākais šajā visā ir tas, ka šie cilvēki parasti nenožēlo neko no savas nelietīgās rīcības.

Strēlnieks

Arī Strēlnieki nav paši godīgākie cilvēki, kādus var sastapt. Tāpat kā Dvīņi viņi nešķiro – vai meli skars svešiniekus, paziņas vai mīļoto cilvēku. Astrologi uzskata, ka Strēlnieki paši, visdrīzāk, melošanā nekādu lielo grēku nesaskata, tāpēc arī izdarīto nenožēlo. Melot viņi var par visu – gan par ikdienišķiem sīkumiem, piemēram, par to, kāpēc kaut ko neizdarīja kā solīts un beidzot ar nozīmīgām lietām. Tātad, ja jūsu draugu, paziņu, radu vai kolēģu vidū ir kāds, kurš dzimis šajā zodiaka zīmē, esiet uzmanīgs!

Ūdensvīrs

CITI ŠOBRĪD LASA

Jā, diemžēl arī radošie un visādi citādi interesantie Ūdensvīri ir spējīgi uz meliem, kas sāpina pat tuvākos cilvēkus. Astrologi uzskata, ka šajā zīmē dzimušie ir ļoti neuzticami cilvēki. Un, lai arī Ūdensvīriem ir daudz un dažādas brīnišķīgas un pozitīvas rakstura īpašības, melošana un krāpšana arī tiem piemīt. Šie cilvēki atšķirībā no divām iepriekšējām zodiaka zīmēm, melos “izplānoti” – viņi ir īsti meistari, lai kādu situāciju mainītu sev par labu. Bieži tieši Ūdensvīri ir tie toksiskie kolēģi, kas no darba “izēd” savus konkurentus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.