Teipošana, slimošana grūtniecības laikā un baseina apmeklējums zīdainim – šīs un citas tēmas bezmaksas seminārā Gaidību 4dienā! 0

26.martā no pulksten 11:00 līdz 13:00 pie restorāna Vairāk Saules tirdzniecības centrā Domina Shopping topošās māmiņas tiek aicinātas piedalīties Gaidību 4dienas izglītojošā bezmaksas seminārā. Tā ietvaros speciālisti un profesionāļi stāstīs un ar apmeklētājiem diskutēs par vairākām tēmām: kā saglabāt skaistumu un labu pašsajūtu gaidību laikā, kā gatavoties mazuļa ienākšanai dzīvē, kā vairot sievišķību, būt modernai un stilīgai.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
TV24
Kreituse: Pozņaka kungs “nopirka” vietu EP par 400 tūkstošiem eiro. Vai tā ir adekvāta summa?
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams 23
Lasīt citas ziņas

Tēmas “Skaistumu saglabājot” ietvaros, klātesošos uzrunās fizioterapeite Tatjana Raklinska. Fizioterapeite iepazīstinās ar tik populāro ārstniecības līdzekli medicīnisko teipu – kas tas ir, kādos gadījumos to lieto un kā to var izmantot grūtnieces pirms un pēc dzemdībām gan medicīniskos, gan skaistumkopšanas nolūkos.

Aizvien biežāk, runājot par grūtniecību, izdzirdam vārdu “dūla”. Lai arī dūlas klātbūtne grūtniecības laikā un pēc tās kļūst aizvien pieprasītāka arī Latvijas jauno māmiņu vidū, daudziem šīs apzīmējums nav pilnībā pazīstams. Kas ir dūla, kādi ir tās pienākumi un kāda ir tās loma grūtniecībā, dzemdību laikā un pēc tam, skaidros dūla Katrīna Puriņa

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt ūdens aerobikas trenere Gunta Meldere pastāstīs klātesošajiem par ūdens aerobikas nozīmi grūtniecības laikā – kādēļ ir ieteicams nodarboties ar vingrojumiem ūdenī, kādu ietekmi tas atstāj uz topošo māmiņu, tās fizisko un psiholoģisko veselību. Tāpat Gunta Meldere dalīsies padomos un pieredzē arī par bērna iepazīstināšanu ar ūdeni. Bieži vecāki vēlas savu atvasi vest uz baseinu jau pirmajos tā dzīves mēnešos, taču, lai šī pieredze mazulim būtu pozitīva, ir vairākas lietas, kas vispirms ir jāizvērtē – par tām sīkāk pastāstīs trenere.

Pastāv uzskats, ka bērna vajadzības pēc dzimšanas atspoguļo viņa pieredzi laikā, kad viņš vēl bija mammas puncī. Vairāk par mazuļa psiholoģiskajām vajadzībām pirmajā dzīves gādā stāstīs psiholoģe Diāna Zande. Viņa arī dalīsies ar māmiņām padomos par to, kā iemacīt bērnam iet uz podiņa un kad labāk sākt šo apmācību.

Semināru, kā jau katru reizi, noslēgs jautājumu un atbilžu sesija ar zinošu ārstu. Jautājumu temats – topošās māmiņas slimošana grūtniecības laikā. Kā ārstēties saaukstēšanās gadījumos un kā tas var ietekmēt mazuli? Ārstēšanas metodes grūtniecības laikā, neizmantojot antibiotiķus. Uz jautājumiem atbildes sniegs ģimenes un antropozofā ārste Gita Gaņģe.

Papildus 26. martā līdz pulksten 16:00 t/c Domina Shopping aicina topošajām māmiņām izmantot speciālus piedāvājumus un iegādāties grūtnieču, zīdaiņu un bērnu preces ar īpašām atlaidēm.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.