Kokteilis
Testi

Tests: izvēlies kaķi un noskaidro, ko tu patiesībā gaidi no attiecībām0

Foto: Pixabay/ Pexels; kolāža: kokteilis.lv

Viss, kas jums jādara, lai izpildītu šo testu – jāaplūko četru kaķu fotogrāfijas un jāizvēlas tas, kurš jums šķiet vissimpātiskākais.

Jūsu atbilde atklās to, kāds mīļotais cilvēks jums ir vispiemērotākais un kādas attiecības jūs meklējat.

Kaķis Nr. 1

Ja jūs izvēlējāties šo kaķi, acīmredzot, jums nepavisam nav vienalga, ko par jums runā un domā. Tas ir skaidrs tāpēc, ka melniem kaķiem ir ļoti slikta reputācija: viņus uzskata par “sliktu” zīmi, kad, piemēram, pārskrienot ceļu, tic, ka ir gaidāma nelaime. Taču patiesībā jums neinteresē tas, ko citi runā: jums svarīgāk ir sekot savai sirdsbalsij, lai arī kurp jūs nedotos.

Šī iemesla dēļ jūs meklējat partneri, kas arī mazlietiņ, kopā ar jums, būs gatavs pārkāpt dažādus noteikumus. Kāds, ar kuru kopā jūs varētu doties uz bīstamu un neapdzīvotu salu, kāds, ar ko jums kopā nebūtu bail izlēkt ar izpletni un uzkāpt augstākajā kalnā – šis kāds būtu tas cilvēks, ar ko jūs varētu pavadīt kopā visu savu dzīvi.

Kaķis Nr.2

Ja jūs izvēlējāties rudu kaķi, jūs esat mierīgs cilvēks, kas patīk mierīga dzīve bez lieliem pārsteigumiem. Tāpat kā šie skaistie kaķi, jūs esat mierīgs, laipns un maigs cilvēks. To pašu jūs sagaidāt no sava partnera – uzticams un mīļš cilvēks. Jums tāpat arī ir svarīgi, lai šim cilvēkam jūs būtu pats pasaules centrs.

Kaķis Nr.3

Ja jūs izvēlējāties trešo kaķi, tas ir tāpēc, ka jūs esat ļoti sabiedrisks cilvēks – jums svarīgi ir cilvēki jums apkārt un viņu viedoklis. Tāpēc jums ir nepieciešams tieši tāds pats partneris. Iespējams, jums vajadzētu partneri ar “biezāku ādu”, jo dažkārt jūs lieki pārdzīvojat par to, ko domā un kā rīkojas citi. Ne vienmēr tam ir jāpievērš uzmanība! Jums blakus ir vajadzīgs cilvēks, kam nebūs problēmu izrādīt savas jūtas un mīlestību pret jums, jo jums tas ir ļoti svarīgi.

Kaķis Nr. 4

Un visbeidzot, ja jūs izvēlējāties pēdējo kaķi, tas ir tāpēc, ka jūs esat ļoti neatkarīgs cilvēks. Jūs meklējat kādu, kas vienmēr un visās dzīves pozīcijās būs kopā ar jums, bet ļaus jums palikt individuālai personībai. Tieši jūs esat tas, kas izlemj – ar ko jums būt kopā un vai šis cilvēks būs īstais. Taču pat tad, kad jūs šādu cilvēku satiekat, jūs kādu laiku ieturat drošu “distanci”, lai par to pārliecinātos. Tamdēļ jūsu ideālais partneris var būt tāds cilvēks, kas no jums nav atkarīgs.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Andris Kivičs kļuvis par ceturtā bērna tēvu un turpat pie Dzemdību nama iesaistījies strīdā: izsaukta policija 7
3 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Prinča Viljama mīļotā sieva Keita Midltone patiešām pārsteigusi – šādu tērpu viņa līdz šim nebija izvēlējusies
3 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Lija, Olīvija, Olivers un Odrija
3 dienas

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
“Mums ir jāzina informācija par katru ieceļotāju.” Covid-19 apstākļos būs stingrākā Latvijā ieceļojošo kontrole
58 minūtes
IB
Indulis Burka
Latvijā
“Mani pārsteidz, ka pašvaldība par notikušo īpaši nepārdzīvo!” Skrīveru iedzīvotāji šokā – vācietis patvaļīgi izcirtis apmēram 100 ozolus 22
12 stundas
OZ
Olafs Zvejnieks
Latvijā
“Piena upes ķīseļa krastos ar šokolādes tiltiem.” Konflikts valdošajā koalīcijā
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Covid-19 izplatības ierobežojumu dēļ daļa ārvalstu studentu jauno semestri varētu sākt attālināti
46 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Jauna pieeja cīņai ar “aplokšņu algām”. Darba devējiem zemā alga būs jāpierāda VID 1
6 stundas