Tiesībsargs: “Mūsu medicīnas sistēmas kapacitāte savu resursu ir izsmēlusi. Šobrīd situācija ir traģiska!” 162

TV24 raidījumā “Dienas personība” viesojas tiesībsargs Juris Jansons un ceļ trauksmi par narkotiku lietošanas izplatību jauniešu vidū.

Reklāma
Reklāma
“Baisi izkāmējusi, pārgurusi, nošņurkusi nelaimes čupiņa!” mammas dalās pieredzē, kādā stāvoklī bērni atbraukuši no Dziesmu svētkiem 163
Kokteilis
Burvīgi pēc dabas! Tie, kas dzimuši šajos datumos, viegli iegūst to, ko vēlas
Veselam
Centies zaudēt svaru, bet nesanāk? Iespējams, tavam organismam trūkst šo 6 vitamīnu, kas var būtiski ietekmēt vielmaiņas darbību
Lasīt citas ziņas

“Veselības ministrijai ir 20 ierosinājumi, Labklājības ministrijai ir 11 ierosinājumi,” uzskaita Jansons, skaidrojot atbildīgo institūciju reakciju uz esošo situāciju.

“Ministru kabinetam un Saeimai beidzot ir jāatloka piedurknes un jāsāk strādāt. Ir jābeidz vāvuļot!”

kritisks un skarbs ir tiesībsargs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vadītāja Liene Cipule vairākas reizes uzsvērusi, ka gadu no gada situācija paliek tikai traģiskāka. Kādreiz veicot intoksikāciju jaunietim, NMPD vajadzēja divas medikamentu ampulas, bet šobrīd vajag jau vismaz 10.

“Saprotiet to, ka arī mūsu medicīnas sistēmas kapacitāte savu resursu ir izsmēlusi. Šobrīd situācija ir traģiska! Manā skatījumā, ja tādos gliemeža tempos lēmumu pieņēmēji un ierēdņi muļļāsies, tad situācija būs bezcerīga. Tas ir saistīts ar valsts iekšējo drošību, valsts ilgtspējību un mūsu nākotni.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.