“Tik garšīgs, ka pērkam atkārtoti!” Pirmie pircēji jau novērtējuši Elīnas Didrihsones jauno produktu 0
Pēc tam, kad Elīna Didrihsone un viņas vīrs laida klajā “Elindy” dzērienus, uzņēmēju ģimene papildinājusi savu produktu klāstu ar vēl vienu jaunumu – tirdzniecībā nonācis “Elindy” saldējums. Pirmie pircēji jau dalījušies ar iespaidiem par tā garšu.
Sociālo mediju platformā “Threads” Kristiāna raksta: “Tik garšīgs, ka pērkam atkārtoti! Bērns teica, ka tagad tas ir mīļākais saldējums! Un kā tev? Garšoja?”
Arī citi lietotāji steidza dalīties savos iespaidos.
“Normāls saldējums, bet likās par lielu. Kopumā arī kaloriju diezgan daudz,” raksta Ance.
Savukārt Sabīne savu vērtējumu izsaka pavisam īsi: “Izcils!”
Komentāru sadaļā netrūkst arī citu pozitīvu atsauksmju – vairāki pircēji atzīst, ka saldējums viņiem garšojis un to iegādātos vēlreiz.






