Noskaidros “Latvijas Gada motocikls 2019” uzvarētāju.
Noskaidros “Latvijas Gada motocikls 2019” uzvarētāju.
Publicitātes foto

Tiks noskaidrots “Latvijas Gada motocikls 2019” uzvarētājs 0

Jau sesto gadu Latvijā motosezonas laikā risinās viens no unikālākajiem spēkratu konkursiem Baltijā – “Latvijas Gada motocikls 2019”.

“Tādus jautājumus, su…, uzdod!” Policists kukuļa izspiedējs aizmirst izslēgt mikrofonu un aizkadrā pasaka, ko domā par prokuroru 1
Amatpersona: Ukrainas triecienā “Vagner” štābam Popasnā nogalināti vairāk nekā 100 krievu algotņu 6
VIDEO. “Viņam nav īsti bail no NATO, drauds ir cits”: Jānis Kažociņš atklāj, kas ir Putina nāvējošais apdraudējums 126
Lasīt citas ziņas

Arī šogad, salīdzinot un vērtējot motociklus no BMW, Harley Davidson, KTM, Yamaha, Can Am, Honda, Mash, Royal Enfield, Triumph, Ducati, JAWA, SWM un Husqarna pārstāvniecībām, jau sesto reizi tirdzniecības centrā “Mols” 27. jūnijā, plkst. 12.00 tiks paziņots konkursa uzvarētājs.

Labākais saņems t/c “Mols” sudraba ceļojošo balvu, ko veidojis juveliermākslinieks Oļegs Auzers.

CITI ŠOBRĪD LASA

Līdz 27. aprīlim tirdzniecības centrā “Mols” norisinājās izstāde, kur ikvienam bija iespēja aplūkot jaunākos motociklu modeļus.

Konkursam “Latvijas Gada motocikls 2019” bija pieteikti 22 spēkrati, kas ir lielākais skaits konkursa sešu gadu pastāvēšanas vēsturē.

Noskaidros “Latvijas Gada motocikls 2019” uzvarētāju

Šogad balsojumā bija pārstāvēti sekojoši 2019. gadā prezentētie spēkrati: Husqvarna Svartpilen 701, KTM 790 Adventure, KTM 690 SMC, BMW F 850 GS Adventure, Yamaha Niken 2019, Ducati Diavel 1260S, Mash Falcone Red 125, CanAm Ryker Rally 900, Triumph Speed Twin 1200, Triumph Scrambler 1200 XE, Harley Davidson FXDR 114, Royal Enfield Interceptor 650, Royal Enfield Continental GT 650, JAWA 660 Vintage, Honda Monkey 125, Honda Forza 300 ABS, Honda CRF 450L, Honda CB650R, BMW C400 X, SWM ACE OF SPADES 125, SWM RS300R, SWM SUPERDUAL T.

Balsošana notika kategorijās: “Latvijas Gada Ielas Motocikls 2019”; “Latvijas Gada Piedzīvojumu Motocikls 2019”; “Latvijas Gada Tūrisma motocikls 2019”; “Latvijas Gada Klasiskais Motocikls”;”Latvijas Gada Pilsētas Motocikls 2019”; “Latvijas Gada Tautas Motocikls 2019” (tautas balsojums); 7 duelantu pāri – viens pret vienu – un galvenā balva “Latvijas Gada Motocikla Grand Prix 2019”.

“Mūsu konkurss savā ziņā ir visnotaļ unikāls. Varu teikt to bez īpaša pārspīlējuma, jo zemēs, kur vispār ir kādi nebūt motociklu konkursi, tostarp tādās lielvalstīs kā ASV vai Vācija, tie parasti vairāk vai mazāk piesaistīti kādam autoritatīvam preses izdevumam vai motociklu veidam. Latvijas konkurss ir krietni vien aptverošāks un sabiedriskāks, jo žūriju veido faktiski visi par motociklu tēmu vēstošie mediji un atzītākie motonozares eksperti valstī. Turklāt, konkursā “Latvijas Gada motocikls” no sākta gala iesaistītas plašas tautas masas – interneta balsojumā tiek noteikts uzvarētājs nominācijā “Tautas Simpātija”,” informē konkursa idejas autors Arnis Blodons.

Konkursa žūrijas priekšsēdis šogad ir pazīstamais auto-moto, motoru sporta un satiksmes nozares speciālists un žurnālists Pauls Timrots.

“Šogad konkursā ieviesām jaunumu – motociklu dueļus. Savā starpā salīdzinājām divus dažādu marku motociklus. Tas, protams, izraisīja gaidītās diskusijas un emocionālās sarunas. Salīdzināšana vispār ir tāda interesanta padarīšana – ja abi pretendenti ir pārāk līdzīgi, tad īsti nav ko tur salīdzināt, ja atšķiras, daži saka, ka tad nevar salīdzināt, jo tās esot pārāk dažādas lietas – kā salīdzināt ābolus ar apelsīniem! Taču dueļi izvērtās sekmīgi. Žūrijas pārstāvji lietoja gan faktus, gan emocijas, lai pamatotu savu viedokli,” stāsta konkursa žūrijas priekšsēdētājs Pauls Timrots.

Žūrijas tehniskais direktors, auto/moto eksperts Oskars Irbītis: “Lielākais gandarījums no organizatoriskā viedokļa raugoties – šī gada konkurss “Latvijas Gada motocikls 2019” norisinājies ļoti veiksmīgi! Ļoti interesanti vērot pieaugošo motociklu daudzveidību – kā tie mainās, kā mainās moto kultūra. “Latvijas Gada motocikls” ļoti spilgti savos sešos pastāvēšanas gados attēlo izmaiņas moto tirgū – pretstatā sākotnēji dominējošajiem neceļu motocikliem, šogad dominē klasiskie un ielas motocikli. Prieks arī par mazās kubatūras spēkratu īpatsvara palielināšanos, kas savukārt liecina par to, ka motocikls kļūst par īstu pilsētas transporta līdzekli. Šī gada tendences konkursā “Latvijas Gada motocikls 2019” ir viennozīmīgi skaidras – klasika un modernā jauda!”

“Šis ir jau sestais gads, kopš t/c “Mols” sadarbojas ar “Latvijas Gada motocikls” organizatoriem. Arī mēs ikdienā jūtam motocikla kā pārvietošanās līdzekļa popularitātes pieaugumu Latvijā, tāpēc īpaši priecājamies sniegt iespēju ikvienam interesentam ik gadu pavasarī apskatīt visus jaunākos motociklu modeļus vienuviet. Savā ziņā tā jau ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju starp visiem moto entuziastiem un interesentiem – doties uz t/c “Mols” apskatīt nozares piedāvātos jaunumus, piedalīties apbalvošanas pasākumā un kopīgi noskaidrot, kurus tad šogad žūrija ir atzinusi par labākajiem jaunajiem motociklu modeļiem,” komentē tirdzniecības centra “Mols” vadītāja Una Tukiša.

Tehniskās žūrijas sarakstu, publikācijas un aprakstus par to, kā notika “Latvijas Gada motocikls 2019” vērtēšana var apskatīt www.gadamotocikls.lv un Facebook.com – Gada motocikls.

SAISTĪTIE RAKSTI

Pagājušajā gadā pēc žūrijas balsojuma galvenās balvas “t/c Mols Latvijas Gada motocikls 2018” saņēma: 1. vieta – Honda Africa Twin Adventure Sports DCT; 2. vieta – Triumph Tiger 1200; 3. vieta – Ducati Scrambler 1100 Sport, kā arī BMW F 850 GS. Tautas balsojums: 1. vieta – BMW G310 GS; 2. vieta – Honda GL1800 TOUR DTC; 3. vieta – Ducati Scrambler 1100 Sport.

Konkursu atbalsta t/c “Mols”, “Unicredit Leasing”, drošības iekārtas transportam “Navirec”, golfa klubs “Viesturi”, tirdzniecības centrs “Mols” un grupa “Bad Habit”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
“Tādus jautājumus, su…, uzdod!” Policists kukuļa izspiedējs aizmirst izslēgt mikrofonu un aizkadrā pasaka, ko domā par prokuroru 1
Amatpersona: Ukrainas triecienā “Vagner” štābam Popasnā nogalināti vairāk nekā 100 krievu algotņu 6
VIDEO. “Viņam nav īsti bail no NATO, drauds ir cits”: Jānis Kažociņš atklāj, kas ir Putina nāvējošais apdraudējums 126
“Mēs nevēlamies, ka krievi izbauda mūsu radītās vērtības.” Pakrojas muižas īpašnieki atsakās apkalpot Krievijas tūristus
Amerikāņu astronauts Edgars Mitčels nosūtītā vēstulē Obamam atklājis, ka citplanētieši nepieļaus kodolkarus uz Zemes 133
Lasīt citas ziņas

Finanšu partneris - LANDE

Sadarbības projekts
Uzņēmējiem vairs nebūšot jāapmaksā OIK. Reirs sola nodokļos iekasēto naudu laist atpakaļ iedzīvotājiem
Būvnieki joprojām grēko ar būvdarbu kvalitāti: konstatēti pārkāpumi 30% no visiem apsekotajiem objektiem
Daļa skolas esot nogaidošas, kamēr citas beztermiņa streikā cīnīsies par pedagogu tiesībām uz cienīgu atalgojumu 4
“Mēs nevēlamies, ka krievi izbauda mūsu radītās vērtības.” Pakrojas muižas īpašnieki atsakās apkalpot Krievijas tūristus
VIDEO. Pēc kaujas Doņeckā ar ukraiņu armiju atrasti krievu algotņu ķermeņi
18:47
TIEŠRAIDE. Aktuālākais par karu Ukrainā ar Jāni Slaidiņu
18:45
VIDEO. Odesas pludmalē atpūtnieku tuvumā eksplodējusi mīna
18:42
FOTO. Izsmalcināta publika un stāvovācijas: Ikšķiles estrādē izskanējis prestižais Operetes festivāls 6
FOTO. “Mums bija pašiem savs vasaras festivāls Ventspilī!”: “Prāta Vētra” Reņķa dārzā nospēlē krāšņu koncertu
Ražas novākšanas laikā autobraucējien jārēķinās ar lielāku lielgabarīta tehnikas klātbūtni, kas mēdz kavēt satiksmi
Izskan ideja apsvērt atteikties no skolēnu rudens brīvlaika 19
Svelme turpināsies. Laika prognoze otrdienai
Hermanis ar dubultotu aktieru sastāvu rēķinoties, ka JRT rekonstruēto ēku varēs sākt ekspluatēt no 2023. gada aprīļa 3
Porziņģis beidzot atklājis savu pozīciju, ka ir pret Krievijas agresiju Ukrainā 12
Kauguru svētkus šogad kuplinās Busulis, Vaikule un “Musiqq”
Latvijai piegādātas pirmās vakcīnas pret pērtiķu bakām. Vai būs jāpotējas visiem? 12
“Tas jāizdara pietiekami cieņpilni un bez lieka šova,” Staķis komentē baumas, ka pieminekli Pārdaugavā sāks demontēt 23. augustā 131
VIDEO. Ķirbju audzētājs izaudzējis milzu ogu, kas ik dienu turpina pieņemties svarā par 18 kilogramiem
Šā gada 7 mēnešos kravu apgrozījums Rīgas ostā audzis par 13,1%
FOTO. Spānijas karaliene Letīcija pastaigā dodas ģērbusies “Zara” kleitiņā: vēlāk viņu par to nesaudzīgi nokritizē 1
Trīs dienās reģistrēti 2611 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs