Ilustratīvs foto

“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu 165

Plaša diskusija sociālo mediju platformā “X” izvērtusies par 1.maiju kā svētku dienu. Vieni pauž neapmierinātību ar brīvdienu, otri – nesapratni, kāpēc Darba svētki, kas tiek atzīmēti visā Eiropā, lai nebūtu brīvdiena!

Reklāma
Reklāma
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Krimināls
“Viens no bērniem pēkšņi kļuva apātisks, neierasti neaktīvs…” Mārupes pamatskolā 1. klases skolnieks saindējies ar morfija/opiātu grupas medikamentiem
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu 7
Lasīt citas ziņas

Kāds lietotājs vārdā “Valters Ze Mitāns” vakardien savā “X” kontā publicēja skarbu viedokli: “Nepopulārs viedoklis. To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Vīrieša ieraksts izraisīja plašas diskusijas. Alpīnists Kristaps Liepiņš metās paust pretēju viedokli, rakstot: “Starptautiskā strādnieku diena, kas dažās valstīs ir zināma arī kā Darba svētki, bieži saukta arī par Maija svētkiem, ir strādnieku svētki, kas tiek atzīmēti visā Eiropā. Vēsture tiem ir jau no 1856. gada! Pat ja mums tā nebūtu svētku diena, Eiropā tie ir svētki.”

Kāda cita “X” lietotāja norādīja, ka ja gribas, tad 1.maijā var strādāt, bet uz šo komentāru “Valters Ze Mitāns” atbildēja, ka nevar normāli strādāt, ja visiem ir brīvdiena.

Neiztika arī bez humora pilniem ierakstiem. Kāds lietotājs vārdā “Čiuļu Pussala” ierakstīja, ka 1.maijs “nav brīvdiena. Tā ir darba diena, kurā strādā savā labā.”

Savukārt kāds vīrietis vārdā Ivars, acīmredzami, 1.maijā svin savu dzimšanas dienu, tāpēc ar humoru iesaistījies šajā diskusijā.

Atradās arī pa kādam, kas piekrīt viedoklim, ka 1.maijam nevajadzētu būt brīvdienai.

LA.LV Aptauja

Tavuprāt, vai 1.maijam ir jābūt oficiālai brīvdienai?

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.