Foto: Unsplash

TOP 3 adrenalīna atkarīgie saskaņā ar zodiaka zīmi 0

Vai pazīsti kādu, kas vienmēr ir gatavs trakām, spontānām idejām, turklāt – jo trakāk, jo labāk? Šis cilvēks pavisam noteikti ir dzimis vienā no šīm 3 zodiaka zīmēm, uzskata astrologi!

Reklāma
Reklāma

Auns

Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 85
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Atšķirībā no sava “ragainā” brāļa Vērša, Auns ir tieši tas, kam dzīvē nedrīkst plivināt sarkanas lupatas. Viņu pacietības mēru skalā no viens līdz pieci varētu raksturot ar 1, toties piedzīvojumu kāri – ar pieci! Auni uzskata, ka garlaicība, rutīna un “ierastas” darbības nogalina aizraujošu dzīvi, ko viņi noteikti var izdzīvot. Auni visbiežāk jau kopš agras bērnības aizraujas ar ekstrēmām izklaidēm un sporta veidiem – motocikli, skrituļdēļi, klinšu kāpšanas utt. Visticamāk, ka nekad nemainās arī tad, kad Auni tuvojas jau otrajai mūža pusei. Sliktākā ziņa šajā visā – viņi adrenalīnu meklē arī attiecībās, tāpēc arī krāpšana ir viņiem raksturīga. Turklāt gan vīriešiem, gan sievietēm.

Lauva

Lauvas, protams, ir apdomīgākas par Auniem, tomēr trakulīgas un atkarīgas no adrenalīna mazliet citos veidos. Šie cilvēki ir ļoti valdonīgi, turklāt viņi ne tikai izaug, bet arī nodzīvo savu dzīvi ar apziņu, ka viņi patiesi ir vislabākie. Tādējādi visu dzīvi viņi meklē sev aizvien jaunus un jaunus izaicinājumus, lai kārtējo reizi kā sev, tā citiem pierādītu – es esmu vislabākais. Reizēm šie meklējumi ir patiešām adrenalīna cienīgi, jo dažkārt tā ir apzināta un ļoti mērķtiecīga kāpšana pa karjeras kāpnēm, reizēm tas ir kāds dārgs hobijs, bet reizēm ceļošana vai, piemēram, kāpšana pasaules augstākajos kalnos, kas, neapšaubāmi, ir ļoti bīstama nodarbošanās. Diez vai jūs kādreiz redzēsiet Lauvu ar mugursomu plecā ceļojot ar autostopiem (un arī tikai tāpēc ne, ka viņi dievina komfortu), bet visādi citādi šādas “aizraušanās” ir tieši viņu gaumē.

Strēlnieks

CITI ŠOBRĪD LASA

Mūžīgais ceļotājs un piedzīvojumu baudītājs. Itin viss, kas saistīts ar adrenalīnu un piedzīvojumiem, viņa galvā strādā ar zaļā ķeksīša zīmi. Nekad Strēlnieks nelaidīs garām kādu piedzīvojumu. Šis ir tas cilvēks, kas vakarā var sakravāt mantas vienā mugursomā, pa ceļam uz lidostu nopirkt biļeti internetā un aizlidot uz mēnesi izpētīt džungļus. Vienīgais, kas viņus šajā pasaulē biedē ir rutīna un garlaicība.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.