Foto: Unsplash

3 zodiaka zīmes, kas visvairāk par visu mīl tēju, siltu segu, vilnas zeķes un būt mājās 0

Šie zodiaka zīmju pārstāvji ļoti mīl mieru un harmonisku vidi. Kā zināms, tāda vide ir katra paša mājās. Šiem cilvēkiem, visbiežāk, ir ļoti grūti atrasties svešā vidē, it īpaši, ja runa ir par nakšņošanu. Arī atgūt harmoniju sevī un uzlādēties pēc garas darbadienas viņiem vislabāk palīdz mājas vide.

Reklāma
Reklāma

Vēzis

Kokteilis
FOTO. “Mani, 71 gadu vecu buku, neviens nemācīs!” Drāma ap Andra Bērziņa lomu izrādē vēršas plašumā 1
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Kokteilis
Radošs, īgns, ambiciozs vai egoistisks: ko par tavu raksturu atklāj dzimšanas mēnesis?
Lasīt citas ziņas

Vēzis ir īsts mājas cilvēks, jo tieši šeit ir viņa miers un drošība. Šīs zīmes pārstāvji mīl to atmosfēru, kāda pastāv viņu mājoklī, tāpēc viņiem tur patīk pavadīt laiku. Daudz labāk kā jebkur citur. Starp citu, tas nenozīmē, ka Vēži ir mājās sēdētāji, kas nekur neiet un neko nedara. Tomēr jāatceras, ka mājoklis ir viņu miera osta.

Jaunava

Jaunavas ir mierīgi un nosvērti cilvēki. Šai zodiaka zīmei nepieciešama bieža atpūta, jo viņas enerģijas resursi ātri iztērējas. Jaunava mīl visus sīkums, kas veido viņas mājas dzīvi. Šie cilvēki ar prieku pavada daudz laika mājās un izbauda ikdienas rūpes.

Zivis

CITI ŠOBRĪD LASA

Zivis ārēji ir ļoti maigas, bet iekšēji elastīgas. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nepieciešama bieža atpūta, jo tai nav tik daudz spēka un enerģijas. Zivīm patīk miers un komfortabli apstākļi. Bieži vien Zivis ieslēdzas savā iekšējā pasaulē, lai pasapņotu un padomātu par dzīvi. Māja ieņem nešaubīgi svarīgu lomu Zivju dzīvē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.