Foto: Unsplash

TOP 5 zodiaka zīmju pārstāvji ar visšausmīgāko raksturu 0

Šos cilvēkus ir grūti nosaukt par Dieva dāvanām. Bet, ja runājam pavisam atklāti, pēc saskarsmes ar viņiem dvēselē var palikt rētas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
TV24
Krievi ved prom raķetes no Krimas. Par ko tas liecina? 162
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Lasīt citas ziņas

Astrologi nosauc 5 zodiaka zīmju pārstāvjus ar visbriesmīgāko raksturu:

5. vieta: Ūdensvīrs

Šie cilvēki ir ļoti neatkarīgi, turklāt vēl brīvdomātāji un mākslinieciski noskaņoti. Viņus ir teju neiespējami kontrolēt vai ierobežot. Turklāt viņi vienmēr iet turp, kurp paši ir izlēmuši. Katra viņu rīcība ir viņu apzināta izvēle, un tikai viņu. Ūdensvīru nav iespējams pārliecināt mainīt lēmumu, ja viņš jau ir izlēmis.

4. vieta: Auns

CITI ŠOBRĪD LASA

Ietiepīgi un ļoti impulsīvi cilvēki – minūtes laikā var izārdīt visu to, ko pirms viņiem kāds ir radījis gadiem. Izpostīt, tiesa, viņi var arī savu paveikto, ko rūpīgi un cītīgi plānojuši un darījuši. Bet tad, kādā brīdī viņus kaut kas nokaitina un dusmām bremžu vairs nav. Galvenā viņu problēma ir tāda, ka viņi paši nespēj kontrolēt savas emocijas dusmu brīžos. Otra lielākā problēma – neprot atzīt savas kļūdas.

3. vieta: Dvīņi

Šie cilvēki mainās katru dienu, priecējot citus gan ar lielisku noskaņojumu un ampluā, gan ar vienkārši šausmīgi. Turklāt laika starpība starp šiem brīžiem citkārt ir mērāma tikai minūtēs. Nav vērts censties viņus mainīt – tāds ir viņu raksturs un jau ierakstīts zvaigznēs. Saprotams, ka neizsakāmi kaitinoša ir nemitīgā nepastāvība, taču… padarīt ar to neko nevar – tādi viņi ir bijuši un būs.

2. vieta: Strēlnieks

Paštaisns un varaskārs – šī kombinācija ir ļoti bīstama. Un tāds ir tieši viņš – Strēlnieks. Un viss tikai tāpēc, ka viņi nekad nav gatavi savā dzīvē palaist garām kaut ko, kas būtu viņiem “izdevīgi”. Tāpat viņi arī bieži vien dažādās sensitīvās situācijās neprot paklusēt, kas izraisa konfliktus un strīdus ar citiem cilvēkiem. Un un, protams, nedod Dievs, kādam būs gadījies izteikt Strēlnieka kritiku… Ticiet, atbilde jums būs un vēl kāda!

1. vieta: Skorpions

Šie cilvēki var būt tik ļoti, ļoti kaitinoši ar savu paštaisnumu un nespēju atzīt savas kļūdas, ka absolūti pārliecinoši šajā sarakstā ieņem pirmo vietu. Turklāt šie cilvēki no tiesas tic, ka viņi zina visu vislabāk par visiem. Turklāt vēl viņi ir arī ļaunatminīgi un atriebīgi. Kas var būt trakāk?

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.