Foto: Unsplash

3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas ir patiešām atkarīgi no citu viedokļa 0

Viens no galvenajiem nosacījumiem, lai cilvēks varētu justies laimīgs, ir viņa spēja pievērt acis uz to, ko par viņu domā citi. Tā vismaz uzskata psihologi. Diemžēl dažiem cilvēkiem neizdodas tikt galā ar “atkarību” ne tikai uzklausīt citu viedokļus, bet arī tikt vaļā no pārliecības “un ko par šo padomās kāds cits?”…

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Šarma karalienes: šī gada 10 iekārojamākās latviešu dāmas MI skatījumā
Kokteilis
Bijusī olimpietie apstiprina baumas: olimpiskie ciemati kļuvuši par intīmo izklaižu perēkli 63
Veselam
VIDEO. “Lūdzu, pat ja jums nav naudiņas, nepērciet šo produktu!” Sieviete brīdina par Tukumā ražota produkta kaitīgumu veselībai. Kas sakāms ražotājam?
Lasīt citas ziņas

Astrologi savukārt uzskata, ka šī īpašība ir raksturīga tiem cilvēkiem, kas dzimuši šajās 3 zodiaka zīmēs:

Vēzis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem apkārtējo novērtējums ir ļoti svarīgs, tāpēc viņi parasti domā gan par to, ko runā, gan, kā rīkojas. Patiesību sakot, jebkuras Vēža darbības ir pavadītas ar pamatdomu “un ko par to padomās citi?”. Un, ja ne vien šīs bailes, ka kāds kaut ko padomās, Vēži savā dzīvē izdarītu vēl vairāk un sasniegtu vēl augstākas virsotnes. Varbūt jāpamēģina?

Lauva

CITI ŠOBRĪD LASA

Protams, Lauvas, kā jau zvēru karaļiem pienākas, atstāj paliekošu iespaidu uz teju katru, ko viņš satiek savā dzīvē. Taču sirds dziļumos katrā Lauvā dzīvo mazs bērns, kurš patiesi baidās izdarīt kaut ko nepareizi un spert lielus soļus. Tamdēļ neskatoties uz savu valdonīgo raksturu, Lauvas tomēr visu dara delikāti, jo nemitīgi uztraucas par citu viedokli (tiesa gan, klusībā).

Zivis

Šie cilvēki patiesi ir atkarīgi no citu viedokļa un viņu vārdiem. Zivis pēc dabas ir neizlēmīgi cilvēki, tāpēc bieži vien savā dzīvē lēmumus izdara, pateicoties kāda cita viedoklim vai padomam. Šī iemesla dēļ šie cilvēki bieži izdara tādas lietas, par ko vispār nebija domājuši un pat plānojuši. Kļūdu viņi saprot, bet mainīties tas viņiem nepalīdz. Ja viņiem būs sajūta, ka citi cilvēki par viņiem var padomāt kaut ko sliktu, Zivis vai no ādas izlīdīs, lai to mainītu, pat, ja šī darbība vai vārdi būs pretrunā ar viņu pašu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.