Foto: LETA

Traģēdija Krāslavas novadā: darbā kokapstrādes cehā iet bojā jauns vīrietis 0

SIA “Vārpa” Kokapstrādes cehā Latgalē miris zem lentveida transportiera iespiests vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inga Vetere.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
Lasīt citas ziņas

Traģiskais atgadījums notika Krāslavas novada Kaplavas pagastā. Pēc izvilkšanas no transportiera apakšas tika konstatēts, ka vīrietis ir miris, pastāstīja Vetere.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā bija 39 izbraukumi, no kuriem 13 gadījumos bija izcēlies ugunsgrēks un 18 reizēs bija jāveic glābšanas darbi. Astoņas reizes ugunsdzēsēji maldināti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, VUGD piektdien nācās arī dzēst ugunsgrēku Āgenskalnā Baložu ielā 21, divstāvu neapdzīvotā koka arhitektūras pērlē. Šī ēka gan nodega.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.