Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Latvijas futbola čempionātā pēdējā vietā esošais “Tukums 2000/TSS” izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas – 4:2 pret Jūrmalas “Spartaku”.

Jūrmalnieki divas reizes izvirzījās vadībā, bet tukumnieki mača beigu daļā guva trīs vārtus, abus pēdējos – 19 gadus vecais nigērietis Olabanji Ogunji, kurš šosezon 13 minūtes uzspēlēja “Jelgavas” sastāvā, pērn vienu maču aizvadīja “RFS”.

Tukuma vienībai tā bija trešā uzvara virslīgā un nu tā vairs tikai par diviem punktiem atpaliek no “Mettas”, kas ar 1:5 cieta sagrāvi pret “Rigu”. Pēc pirmā puslaika čempioni bija vadībā ar 1:0, bet turpinājumā ar aktīvu presingu nospieda jaunos sāncenšus un guva vēl četrus vārtus, izcīnot 22. uzvaru 24 aizvadītajās spēlēs, un ir ļoti tuvu trešajam titulam pēc kārtas. Divi precīzi sitieni Stefanam Miloševičam.

Vicelīdere “RFS” jau līdz 21. minūtei bija panākusi divu vārtu pārsvaru pret “Daugavpili”, bet uzvarēja ar slideno 2:1. Latvijas kausa ceturtdaļfinālā “Jelgava” 120 minūtes noturēja bezvārtu neizšķirtu pret “Ventspili”, bet šoreiz kurzemnieki bija pārliecinoši – 5:0, divi vārti Jevgēņijam Kozlovam.

Kārtas centrālā spēle bija paredzēta starp “Liepāju” un “Valmieru”, kas trešdien tikās arī Latvijas kausa pusfinālā (2:0), tomēr vienam valmieriešu spēlētājam uzrādītas pozitīvas Covid-19 analīzes, tādējādi spēle pārcelta un vidzemnieki devušies karantīnā. Vīrusa dēļ līdz šim virslīgā pārceltas vien divas spēles un abas reizes “cietušo” lomā bijuši liepājnieki.