Latvijā
Novados

Turpinās ceļu remonti, jārēķinās ar lēnāku satiksmi0


Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: Latvijas Valsts ceļi

Turpinoties ceļu remontdarbiem, autobraucējus vairākos ceļu posmos gan Rīgā, gan reģionos aicina rēķināties ar palēninātu satiksmi, aģentūru LETA informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

No pirmdienas Jūrmalas šosejas un Rīgas apvedceļa krustojumā ieviestas jaunas izmaiņas satiksmes organizācijā. Lai nokļūtu no Babītes uz Jūrmalu, ir jābrauc pa Rīgas apvedceļu Salaspils virzienā, jāveic apgriešanās manevrs un jāizmanto nobrauktuve uz Ventspils šosejas virzienā uz Jūrmalu.

Tāpat joprojām ir slēgta nobrauktuve no Rīgas apvedceļa uz Jūrmalas šoseju. Lai nokļūtu no Liepājas uz Rīgu, autovadītājiem jābrauc taisni Babītes virzienā, jāveic apgriešanās manevrs un tad jānobrauc no Rīgas apvedceļa uz Jūrmalas šoseju.

Rīta un vakara stundās, kā arī brīvdienās satiksme Jūrmalas šosejas un Rīgas apvedceļa krustojumā var būt palēnināta, informē LVC.

Būvdarbi turpinās arī uz Vidzemes šosejas posmā no Garkalnes līdz Sēnītei, savukārt visplašākie remontdarbi ir uz reģionālā autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus posmā no Ventspils līdz Zirām. Tur ir septiņi luksoforu posmi, kuru izbraukšanai nepieciešama pusotra stunda, norāda LVC.

Vidzemē uz autoceļa Rīga-Ērgļi pirms Ērgļiem ir divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums – šo posmu var šķērsot 20 minūtēs. Savukārt autoceļa Inčukalns-Ropaži-Ikšķile posmā no Ikšķiles līdz Tīnūžiem ir divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojumi, un arī šajā posmā ceļā jāpavada 20 minūtes.

Latgalē uz Daugavpils apvedceļa posmā no Kalkūniem līdz Sventei ir ātruma ierobežojumi un viens luksoforu posms – šeit ceļā paies nepilna pusstunda. Uz autoceļa Gulbene-Balvi-Viļaka-Krievijas robeža (Vientuļi) posmā no Gulbenes Litenes virzienā ir četri luksoforu posmi. Paredzamais remonta posma šķērsošanas laiks ir 40 minūtes.

Zemgalē no Tērvetes līdz Lietuvas robežai (P95) satiksme divos posmos tiek regulēta ar luksoforiem, ir ātruma un platuma gabarītu ierobežojumi, un remontposma izbraukšanai nepieciešama aptuveni pusstunda

Tikmēr Kurzemē uz autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ur septiņi luksoforu posmi, ātruma un platuma gabarītu ierobežojumi. Nepieciešama aptuveni pusotra stunda būvdarbu posma izbraukšanai.

Ceļu remontdarbi turpinās arī citviet Latvijā. Aktuālā informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 5555, kā arī LVC interneta mājaslapā “www.lvceli.lv”.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

AK
Aija Kaukule
Kultūra
“Man trīsreiz ir piedāvājuši startēt vēlēšanās, sakot – mums vajadzīga tikai “seja”.” Saruna ar Normundu Laizānu
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Drīkst iet uz skolu? Kā rīkoties, ja ir iesnas, klepus. Izstrādāts rīcības plāns vecākiem
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Izdosies pārspēt 24. septembra siltuma rekordu? Prognoze ceturtdienai
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lukašenko slepenā inaugurācija: pret protestētājiem laiž darbā asaru gāzi un ūdensmetējus, simtiem aizturēto
1 stunda
LA
LA.LV
Laukos
“Beigu beigās viss ir caur jūtūbi.” Kāpēc un kā aitkopis Emīls Balvu pusē mācījās cirpt aitas
28 minūtes