Kokteilis
Baudi

Raidījuma “Māmiņu klubs” jaunajā sezonā – krāsaini padomi labākai dzīvei0

Publicitātes foto

“STV Pirmā!” raidījums jaunajām ģimenēm “Māmiņu klubs” svētdien, 6. septembrī, plkst. 9.20 sāk savu jauno rudens sezonu. Raidījuma vadītāja, divu bērnu māmiņa un influencere Rūta Dvinska ir pavadījusi jauku vasaru ģimeniskās aktivitātēs: “Tagad esam atpakaļ ar bērniem rudens sezonā! Kāda ģimene gaida vēl tikai ierodamies savu mazuli pasaulē, cita poš bērnus uz pirmo bērnudārzu vai uz skolu, bet mums, vecākiem – darba pilnas rokas! “Māmiņu klubs” ik raidījumu nāks talkā ar vērtīgiem ekspertu ieteikumiem, spilgtiem iedvesmas stāstiem un praktiskiem padomiem, kas atbalstīs, palīdzēs un stiprinās Latvijas ģimenes.”

Pirmajā sezonas raidījumā viesosies populārā basketboliste Gunta Baško, kas līdz ar kļūšanu par māmiņu mācās arī pacietību un atklāti saka, ka sportistes pašdisciplīna, režīms un fiziskās aktivitātes palīdz arī bērna audzināšanā.

Pirmais sezonas raidījums būs veltīts arī bērnu emocionālajai veselībai – tiks skaidrots, kā vecākiem saprast, ko jūt un vēlas mazās sirsniņas. Kā arī runāts par fizioterapeita nozīmi mazuļa attīstībā un notiks satikšanās ar “Superbēbi”, kurš pa vasaru krietni paaudzies. Tāpat raidījums pievērsīsies daudziem vecākiem tik aktuālajam mācību gada sākumam un tam, cik svarīgi ir pārbaudīt bērna redzi.

Saistītie raksti

Vēl jaunajā “Māmiņu kluba” sezonā šogad īpaša rubrika būs veltīta tēva lomai. “Māmiņu kluba Labdarības fonds” iecerējis attīstīt plašu tētu izglītības programmu, tāpēc visas sezonas garumā raidījumos viesosies eksperti, kas palīdzēs tētiem apzināties un pilnveidot savas vecākošanās prasmes. Tāpat īpašā mazuļa attīstības video dienasgrāmatā raidījuma veidotāji turpinās sekot jaunajai ģimenei rubrikā “Superbēbis”, netrūks arī ārstu un speciālistu padomu ģimenes veselības stiprināšanā; iedvesma aktīvam un veselīgam dzīvesveidam un īpašas rūpes arī par sievietes emocionālo un fizisko veselību.

Īpašs jaunums šajā sezonā būs rubrika “Rūta testē!”, kurā “Māmiņu kluba” vadītāja Rūta Dvinska dosies dažādos piedzīvojumos un kopā ar atvasēm izmēģinās bērnu un ģimeņu atpūtas iespējas, kā arī testēs jaunākās rotaļlietas un citus produktus.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.