TV šovu zvaigzne Magone Liedeskalna

TV šovu dalībniece Magone attiecības ar visiem trim četru bērnu tēviem risinājusi tiesā 28

Jau tika ziņots, ka TV šovu zvaigzne Magone Liedeskalna (iepriekš – uzvārdā Burka un Šutoviene – red.) nupat oficiāli šķīrusi laulību ar savu vīru Žani Šutovu. Taču kā raksta izdevums “Kas Jauns” – tā nebūt nav pirmā reize, kad viņa savas attiecības ar visiem trim savu četru bērnu tēviem ir risinājusi tiesas ceļā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Kokteilis
Elīna Didrihsone piedzīvojusi lielu vilšanos – negaiss izjaucis vairāk nekā 1000 eiro vērto dēla dzimšanas dienas ballīti 98
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Lasīt citas ziņas

Magonei ir četri bērni – dēli Roberts, Raimonds Saulgaitis, Fēnikss un meita Magnolija Latvija. Šie četri bērni nākuši pasaulē Magones attiecību laikā ar trim vīriešiem.

Pirms diviem gadiem Magone tiesājās ar vecākā dēla Roberta tēvu Oskaru Brici, kurš dzīvo Anglijā. Viņš bija iesniedzis prasību pret Magoni par uzturlīdzekļu piedziņu, tomēr tiesa šo prasību noraidīja. Tomēr Oskars nepadevās un iesniedza atkārtotu prasību tiesā Latvijā, lai viņu atbrīvotu no uzturlīdzekļu maksāšanas, pieprasot tos no dēla mātes Magones. Tiesa šeit apmierināja vīrieša prasību un tagad Magonei ir jāmaksā viņam uzturlīdzekļi par dēlu Robertu, kurš kopā ar tēvu jau vairākus gadus dzīvo Anglijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bet 2015.gadā Magone tiesājās ar bijušo TV šova “Saimnieks meklē sievu” dalībnieku Venti Vītolu par dēla Raimonda Saulgaiša aizbildniecību.

Magones un Venta attiecības sākās jau minētajā šovā, drīz pēc tam Magone bija bērniņa gaidībās. Drīz abi pašķīrās un ilgu laiku nevarēja vienoties par dēla aizgādniecību, līdz lieta nokļuva tiesā. Pēc lietas izskatīšanas tiesa piešķīra Magonei aizgādniecības tiesības par dēlu. Taču divus gadus vēlāk viņa atkal vērsās tiesā, lai ar tās palīdzību šoreiz piedzītu uzturlīdzekļus no Venta. Pirmā instance apmierināta Magones prasību, taču Vents iesniedza apelāciju un nākamā instance šoreiz lēma par labu vīrietim.

Visbeidzot ar dēla Fēniksa un meitas Magnolijas Latvijas tēvu Žani Šutovu, kurš arī bija vērojams TV šovā “Slavenības. Bez filtra”, Magone tiesājās pusotru gadu. Visbeidzot pagājušā gada nogalē abu laulība tiesā tika šķirta.

Visu rakstu lasi izdevuma “Kas Jauns” 17. janvāra numurā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.