TV šovu zvaigzne Magone Liedeskalna

VIDEO. Dzejniece Magone Šutoviene šķiras no vīra un nolēmusi mainīt arī uzvārdu – uz pavisam jaunu 87

Dzejniece un lauciniece Magone kopš laulībām ar Žani Šutovu bija pazīstama kā Šutoviene, bet pēc vīra pārmetumiem par viņa dzimtas apkaunošanu un draudiem, kas izpaudās kā emocionāla vardarbība, nolēmusi ne tikai likt punktu abu attiecībām, bet arī mest pie malas līdzšinējos uzvārdus un izraudzījusies jaunu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
Kremlis skaidro, kāpēc Putins nevar iet bojā aviokatastrofā kā citi pasaules līderi 143
TV24
Krievi ved prom raķetes no Krimas. Par ko tas liecina? 162
Lasīt citas ziņas

Viņa vēlas tikt godāta kā Magone Liedeskalns, lai arī TV personības dzimtā vai draugu pulkā nav neviena ar šādu uzvārdu. Sieviete ir apņēmusies to mainīt oficiāli, tikai atliek vēl to nokārtot ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi. Tāpat viņa uzsākusi kārtot šķiršanos un konsultējas ar juristiem, kā to labāk risināt.

“STV Pirmā!” šovā “Slavenības. Bez filtra” TV personība stāstīja, ka nelokāmo uzvārdu Liedeskalns izvēlējusies par godu dzimtajai pusei: “Liedeskalns ir ļoti vēsturiska, sena kulta vieta Jaungulbenes pagastā, kas ir manas dzimtās mājas. Ar šo uzvārdu es vēlos izrādīt cieņu un pateicību. Tā ir mana dzimtā puse, no kuras man dažādu dzīves apstākļu dēļ nācās nelabprāt aiziet. Arī ne savas gribas dēļ es tur neesmu varējusi atgriezties.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Magone, kura ilgu laiku bija pazīstama kā Burka, stāsta, ka nevēlējās atkal būt saukta šajā uzvārdā, jo tam ir pārāk daudz negatīvas pieskaņas, piemēram, viņas dēlu skolā apceļ tā dēļ. Tāpēc sieviete vēlās pēc iespējas ātrāk sakārtot šo jautājumu, lai atvase varētu tikt pie viņas jaunā uzvārda. Turklāt pseidonīmu Liedeskalns viņa izmantojusi jau iepriekš – izdodot savus dzejas krājumus.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.