TV24 ziedojumu akcija Ukrainas atbalstam

TV24: Ukrainas filmu vakaros saziedotais palīdz ukraiņiem kara plosītajā dzimtenē 14

Autors: TV24

Jau par tradīciju kļuvuši TV24 Ukrainas filmu vakari, kuru laikā skatītāji aicināti ziedot Ukrainas atbalstam. Vēl līdz 28. jūlijam skatītājiem iespēja baudīt Ukrainā veidotās filmas un turpināt ziedot piefrontes iedzīvotājiem un karavīriem.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
TV24
Vitenbergs: Baumu līmenī ik pa brīdim izskan, ka parlamentārā sekretāre ir “nokodusi” ministri
Lasīt citas ziņas

Kopš šī gada 4. februāra katru svētdienas vakaru TV24 piedāvā saviem skatītājiem unikālu iespēju noskatīties pēdējo desmit gadu laikā Ukrainā uzņemtās pilnmetrāžas mākslas, dokumentālās, vēsturiskās filmas, filmas-rekonstrukcijas un žurnālistu sagatavotus pētnieciskus darbus.

Filmas stāsta par Ukrainas vēsturi dažādos posmos, kara šausmām dažādos konfliktos, tautas saliedētību, cilvēku drosmi, varoņiem un vēsturiskām personībām. Dažas filmas ir reti dokumentāli kadri, brīžam asins stindzinoši un ļoti skumji, citas – cerību pilnas un pārdomas rosinošas. Tāpat kino lenšu piedāvājumā ir muzikāli darbi, komēdijas un romantiskas ukraiņu filmas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ukrainas filmu vakaros skatītāji aicināt arī ziedot Ukrainas atbalstam – gan iedzīvotājiem, kuri dzīvo kara šausmās, gan Ukrainas armijai, kurai ar majora Jāņa Slaidiņa starpniecību tiek nogādāta nepieciešamās ierīces kā droni, nakts redzamības iekārtas, somas, ģeneratori un citas nepieciešamās lietas.

Šajā nedēļas nogalē, 9. jūnijā, TV24 ēterā pl.22:00 būs vērojama 2022. gada dokumentālā filma “Atdzimšanas māksla”, bet no 16. jūnija turpmākās piecas svētdienas skatītājiem būs iespēja sekot līdzi seriāla “Zem propagandas maskas” gaitai. 21. jūlijā pl. 22:00 TV24 piedāvās dokumentālo filmu par ukraiņu bēru nolaupīšanu “Kāpēc mēs?”, bet noslēgums Ukrainas filmu vakaram ir 28. jūlijā pl. 22:00, kas būs vērojama dokumentālā filma par unikālu glābšanas operāciju Ukrainas pilsētā Izjumā un par dronu izmantošanu tajā – “Nāc man līdzi”.

TV24 skatītāji aicināti turpināt ziedot Ukrainas atbalstam, zvanot pa tālruni 90006482 (maksa par zvanu1,42 eiro) vai veikt pārskaitījumu mājaslapā atbalstabiedriba.lv. Kopā līdz uzvarai!

Filmu vakari tapuši ar Latvijas Finiera atbalstu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.