VIDEO. Uz Ukrainu devusies Latvijas iedzīvotāju saziedotā krava, kurā ir gan izlūkošanas droni, gan pašadīti cimdi 72

Uz Ukrainu devusies krava ar Latvijas iedzīvotāju saziedoto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem, kas pēdējo mēnešu laikā savākts “Atbalsta biedrība”, TV24 un LA.LV kampaņā. Atbalsts ir bijis liels un iegādāto preču klāsts ir plašs – sākot ar iedzīvotāju pašadītiem cimdiem līdz pat izlūkošanas droniem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Lasīt citas ziņas

Pats nopietnākais ekipējums, kas tiks nodots Ukrainas karavīru rokās, ir septiņi “Autel EVO Max 4T” droni, kas ir paredzēti izlūkošanai. Turklāt tie ir aprīkoti ar naktsredzamības kamerām. Šādi droni pašlaik ir ļoti nepieciešami Ukrainas spēkiem.

Tāpat ukraiņu karavīru rīcībā tiks nodoti 15 “DJI Mavic 3 Fly More Combo” droni – izlūkošanai, uguns koriģēšanai un tamlīdzīgi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēl Ukrainas spēkiem tiks piegādātas 24 tā saucamās triecienmugursomas, kurās, piemēram, var salikt munīciju, dodoties pildīt uzdevumus. 11 ziemas guļammaisi, kas ir noderīgi laikapstākļos līdz -20 °C temperatūrai. Viens “GPO TAC 15 – 45 X 60” optikas komplekts un pieci armijas binokļi.

Uz Ukrainu ceļu mēros arī viena automašīna “Nissan Pathfinder” un pieci maskēšanās tīkli (10X15m), kurus veidojušas Latvijā dzīvojošās ukraiņu bēgles.

Arī ziedotās ierakumu sveces, dažādi adījumi, civilais apģērbs un apavi tiks nogādāti Ukrainas bruņotajiem spēkiem.

Turklāt tika ziedots viens ģenerators, kurš jau atrodas Ukrainā. Un kāds labvēlis ziedojis ierakuma krāsni, kas arī tiks nogādāta uz Ukrainu.

TV24 atbalstam pievieno arī 30 termoveļas komplektus, 30 pārus termozeķes, 30 pārus cimdu, 20 tā saucamās “powerbankas”, 15 cepures/sejas maskas, četras somas, četrus guļammaisus un citas individuālā ekipējuma sastāvdaļas.

Paldies visiem, kas ziedo! Turpinām šo atbalsta kampaņu līdz Ukrainas uzvarai!

Zvani un ziedo Ukrainas atbalstam pa ziedojuma tālruni 90006482 (maksa par zvanu 1.42 eiro).

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.