Izbeigts kriminālprocess par krieviski runājošas sievietes agresivitāti. Ģenerālprokurors: Tā ir mūsu likuma īpatnība 97

Ģenerālprokurors Juris Stukāns īr informēts par to, ka policija ir izbeigusi kriminālprocesu par krieviski runājošas sievietes agresivitāti, jo, izbeidzot lietu, policija uzskatīja, ka šinī gadījumā ir piemērojama administratīvā atbildība.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
RAKSTA REDAKTORS
“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 1
Lasīt citas ziņas

Tā ir mūs likuma īpatnība, mums ir huligānisma pants, kur pārkāpējus var sodīt administratīvi, gan krimināltiesiski, atšķirība ir bīstamībā. Un šinī situācijā netika novērtēts, ka tas ir tik bīstami, ka varētu runāt par kriminālatbildību, tā TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” skaidroja ģenerālprokurors.

Iespējams, ka šeit netika ņemts vērā konteksts, kā tas viss ir noticis, un tādēļ ir uzdots prokuratūrai pieprasīt visus šos materiālus un sniegt izvērtējumu, – vai tur ir administratīvā atbildība, vai būs kriminālatbildība.

CITI ŠOBRĪD LASA

Raidījuma vadītāja Velta Puriņa norāda, ka, tas ir huligānisms un to pavada naida runa, un tas ir redzams katrā sievietes sejās izteiksmē un katrā intonācija, un tur tika izteikti arī draudi dzīvībai.

“Šinī gadījumā arī tiks vērtēts naida noziegums. Arī masu medijos parādījās plašāki video, es visus materiālus neesmu izpētījis, bet materiāli tiks izvērtēti no prokurora puses, un tiks pieņemts attiecīgs lēmums,” sola ģenerālprokurors.


SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.