Armēņu karavīri.
Armēņu karavīri.
Foto. Karen MINASYAN / AFP

Ugunsgrēkā armijas kazarmās Armēnijā gājuši bojā vismaz 15 karavīri 3

Ugunsgrēkā armijas kazarmās Armēnijā naktī uz ceturtdienu gājuši bojā vismaz 15 karavīri un septiņi ievainoti, tai skaitā trīs guvuši smagus ievainojumus, ziņo Armēnijas Aizsardzības ministrija.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Lūdzu, lūdzu, kaut es būtu viens no viņiem: cilvēki, kas dzimuši šajos trijos datumos, tiek uzskatīti par visgudrākajiem pasaulē
Tu pati sev pieliec klāt gadus! 8 ieradumi, kas liek sievietēm novecot ātrāk
Rezultāti ir pārsteidzoši: vācu eksperti nosaukuši auto, kuri nav varējuši izturēt 100 000 kilometru nobraukuma testu
Lasīt citas ziņas

Ugunsgrēks izcēlās kazarmās Azatas ciematā, Gegarkunikas provincē, Armēnijas austrumos.

“Saskaņā ar sākotnējo informāciju ugunsgrēkā, kas izcēlās armijas vienības inženieru un snaiperu rotas kazarmās, gājuši bojā 15 karavīri, (..) un trīs karavīru stāvoklis tiek vērtēts kā smags,” paziņoja ministrija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Armēnijas aizsardzības ministrs Surens Papikjans valdības sēdē pavēstīja, ka ugunsgrēks izcēlies, jo karavīri izmantojuši benzīnu plīts kurināšanai.

Armēnijas premjerministrs Nikols Pašinjans pēc notikušā atlaidis ģenerāli Vagramu Grigorjanu, kurš atbildēja par militārajiem spēkiem reģionā, tai skaitā vienību, kas cieta ugunsgrēkā. Atlaistas arī vairākas citas militārpersonas.

Prokuratūra sākusi notikušā izmeklēšanu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.