Kadrs no LNT video

Ugunsgrēks Imantā – kamēr iedzīvotāji guļ, pagalmā sadeg divi auto 1

Pievieno LA.LV

Tiem Imantas iedzīvotājiem, kuri mīt Kurzemes prospekta sākumā, nakts uz trešdienu, iespējams, pagājusi ar sliktāku miegu nekā ierasts. Kādā pagalmā sadegušas divas mašīnas un degšanas iemesli pagaidām ir neskaidri, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama
Vienā dienā zaudēti divi iznīcinātāji: Ukrainā izskan runas par kļūdainiem lēmumiem
Ogrizko paziņoja, ka Krievijā briest iespaidīgāki notikumi nekā Prigožina sacelšanās
Lasīt citas ziņas

Ugunsgrēks izcēlies ap plkst. 2.00 naktī. Pirmā sākusi degt automašīna “Mercedes” un tā kā liesmas visspēcīgāk plosījušas motortelpu, uguns pārmetusies arī uz līdzās esošo automašīnu “Nissan Juke”.

Vairāk pievienotajā video sižetā:

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.