Gājiens Ukrainas atbalstam

FOTO. Ukrainas atbalsta gājienam pie Brīvības pieminekļa pulcējas tūkstošiem cilvēku 0

Šodien Rīgā uz gājienu “Kopā ar Ukrainu! Kopā pret Putinu!” pie Brīvības pieminekļa pulcējies liels skaits cilvēku – vairāki tūkstoši.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
“Mīlēšu tevi mūžīgi…” Tuvākie cilvēki sēro par Jāņa Straumes un Ingrīdas Latimiras došanos mūžībā
Lasīt citas ziņas

Cilvēki skandē “Brīvību Ukrainai!” un daudzi ir ieradušies gan ar Ukrainas karogiem, gan ziediem, baloniem, plakātiem Ukrainas karoga krāsās, tāpat daļa savā apģērbā ir izmantojusi karoga dzelteno un zilo krāsu.

Kā iepriekš informēja biedrības “Latvijas pilsoniskā alianse” pārstāvji, gājienā piedalīties aicināts ikviens iedzīvotājs, lai nosodītu Krievijas prezidenta Vladimira Putina sākto karu Ukrainā un atbalstītu Ukrainas tautas cīņu par savas brīvības un demokrātijas saglabāšanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Latvijas spēks ir mūsu cilvēki. Mēs esam pierādījuši, ka mums rūp Ukrainā notiekošais, ziedojot naudu, mantas un laiku. Taču šobrīd ne mazāk svarīgi ir būt vienotiem un turpināt paust publisku atbalstu Ukrainas tautai. Atcerēsimies, cik svarīgs šāds atbalsts bija mums pašiem cīņā par neatkarību. Apvienosim savus spēkus, lai atbalsts aizskan līdz Ukrainai un nosodījums – līdz Kremlim!” aicinājumā norāda viena no pasākuma organizatorēm, “Latvijas pilsoniskās alianses” vadītāja Kristīne Zonberga.

Gājiens sākums paredzēts pie Brīvības pieminekļa, bet tas noslēgsies pie Ukrainas vēstniecības Kalpaka bulvārī 3, kur klātesošos uzrunās tādi sabiedrībā pazīstami cilvēki kā Dainis Īvāns, Valdis Zatlers, Maksims Jegorovs un citi. Pēc atbalsta akcijas dalībnieki aicināti turpināt paust atbalstu Ukrainai un nosodījumu Putinam pie Krievijas vēstniecības.

LETA jau rakstīja, ka 24.februārī Ukrainā iebruka Krievijas karaspēks, sākot apšaudīt ne tikai militāros, bet arī civilos objektus un izraisot bēgļu straumes.

SAISTĪTIE RAKSTI