Kokteilis
Stilo

Unikāls atklājums: 3 līdz šim nezināmas gaileņu īpašības matu kopšanā0

Foto – Fotolia

AS MADARA Cosmetics R&D speciālisti sadarbībā ar Latvijas Universitātes zinātniekiem nonākuši pie unikāla atklājuma, kas potenciāli varētu nozīmēt apvērsumu matu kopšanā. Strādājot pie jaunu produktu attīstības, pēc rūpīgas gaileņu mikrobioloģiskā sastāva izpētes, pētnieki atklājuši, ka tām piemīt unikālas, matu augšanu veicinošas īpašības.

1. Gailenes – pret matu izkrišanu un citām problēmām

Gailenēs atklāts ne vien bagātīgs vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu sastāvs, kas svarīgs gan veselīgu, stipru matu augšanai, gan pastiprinātas matu izkrišanas un citu problēmu novēršanai, bet arī pārsteidzoši augsts vērtīgo sastāvdaļu līmenis.

2. Veicina matu augšanu

Atklāts, ka gailenēm dabiski raksturīga viena no augstākajam B grupas vitamīnu koncentrācijām, kam piemīt gan matu augšanu veicinošas, gan antibakteriālas īpašības – piemēram, vitamīns B3, kas pazīstams arī kā niacīns, uzlabo asinsriti galvas ādā, veicinot gan keratīna veidošanos, gan veselīgāku matu augšanu.

3. Kļūs par pirmo zīmolu, kas izmantos gailenes kosmētikā

Balstoties uz minētajiem atklājumiem, AS MADARA Cosmetics izstrādājusi jaunu 3 soļu matu kopšanas produktu līniju, MÁDARA kļūstot par pasaulē pirmo kosmētikas zīmolu, kas savās matu kopšanas līdzekļu formulās izmanto līdz šim neizpētīto ziemeļu gaileņu sastāvdaļas.

“Sēnes ir šī gada karstākais inovāciju atslēgvārds – tās paver līdz šim neapjaustas iespējas ļoti dažādās nozarēs, sākot ar pārtiku, dažādiem iepakojuma un citiem inovatīviem materiāliem, beidzot ar biodegvielu un tagad arī – skaistumkopšanu. Mūsu meklējumi aizveduši pie plaši sastopamās ziemeļu sēnes – gailenes. Tās mikrobioloģiskais sastāvs palīdz nodrošināt visus veselīgu un stipru matu augšanai nepieciešamos priekšnoteikumus. Tām piemīt ne vien matu apjomu palielinošas, bet arī nogludinošas un mirdzumu piešķirošas īpašības, kādas pasaule līdz šim bija radusi sagaidīt tikai no sintētiskiem un silikonus saturošiem matu kopšanas līdzekļiem,” – AS MADARA Cosmetics līdzdibinātāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere.

Jaunā matu kopšanas produktu līnija, ko veido serums matu augšanas stimulēšanai, šampūns un kondicionieris, jau prezentēta un atzinīgi novērtēta starptautiskās izstādēs Vācijā (Vivaness) un Itālijā (Cosmoprof). Izstāžu konferencēs uzstājās arī AS MADARA Cosmetics valdes priekšsēdētāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere, stāstot gan par inovāciju pārnesi funkcionālos kosmētikas līdzekļos, gan uzņēmuma centieniem radīt ētiskas un maksimāli ilgstspējīgas formulas un iepakojuma risinājumus.

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.