Foto: EPA/SCANPIX/ LETA

Vācija plāno vakcināciju pret Covid-19 sākt 27.decembrī 0

Pievieno LA.LV

Vācija plāno vakcināciju pret Covid-19 sākt 27.decembrī, vispirms vakcinējot veco ļaužu aprūpes namu iemītniekus, trešdien paziņoja veselības ministrs Jenss Špāns.

Kokteilis
Lūk, kādu karmu jūs nesat līdzi no iepriekšējās dzīves – to atklāj jūsu dzimšanas datums
Kokteilis
TESTS. Izvēlies labāko vietu sarunai ar bosu! Tava izvēle atklāj tavu attieksmi pret varu un cilvēkiem
Pēc Orbāna sakāves Putins, iespējams, atradis jaunu sabiedroto Eiropas Savienībā
Lasīt citas ziņas

Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena trešdien bija pavēstījusi, ka visas Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis plāno sākt vakcinēšanu pret jauno koronavīrusu vienā un tajā pašā dienā un ka tā būs vienotības zīme.

Eiropas Zāļu aģentūra ir pārcēlusi no 29.decembra uz 21.decembri sanāksmi, kurā tiks lemts, vai apstiprināt farmācijas uzņēmumu “Pfizer” un “BioNTech” izstrādāto vakcīnu pret jauno koronavīrusu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Špāns ir paziņojis par “”BioNTech” vakcīnas gaidāmo apstiprināšanu un piegādi”, un tās sadale tiks sākta neilgi pirms gada beigām, pavēstīja Vācijas 16 federālo zemju veselības ministri.

Tā kā Vācija ir ES prezidējošā valsts, tas var nozīmēt to, ka 27.decembris būs vakcinācijas sākuma datums visām ES dalībvalstīm.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.