Foto: Ekrānuzņēmums no “X”/@ugisu

“Vagona iekšējā temperatūra 30,5 °C!” Kā rīkoties, ja brauciens vilcienā pārvēršas teju pirts apmeklējumā? 64

Pievieno LA.LV

Tie, kas ikdienā pārvietojas ar vilcienu, iespējams, jau zina, ka brauciens karstā dienā var izvērsties īstā pārbaudījumā. Arī kāds sociālo tīklu lietotājs bijis nepatīkami pārsteigts, maršrutā Rīga-Sigulda pamanot, ka vagona iekšējā temperatūra ir +30,5 grādi.

Kokteilis
Janvāris – bērzs, jūlijs – ozols: noskaidro savu spēka koku, balstoties uz dzimšanas mēnesi
Visums izvēlējies savus favorītus! Astrologi nosauc 4 zodiaka zīmes, kurām rīt gaidāma īpaša veiksme
Kokteilis
FOTO. Nekad vēl tik daudz informācijas nav bijusi publiskota – kā slepenībā un nošķirtībā tiek audzināti Putina dēli 23
Lasīt citas ziņas

Viņš tērzēšanas platformā “X” raksta: “Vagona iekšējā temperatūra 30,5 °C. Kur ir kondicionieris? Kas jādara, lai iekšējā temperatūra būtu 20-22 grādu robežās? Vai nepietiek ar Škodas Vagonkas soda naudām, ko, šķiet, arvien diendienā uzrēķina par vēl nepieejamajiem vagoniem?”

CITI ŠOBRĪD LASA

Uz ierakstu reaģējis “ViVi”, norādot, ka ar šādām problēmām mēdz saskarties tie, kuri brauc dīzeļvilcienos, nevis jaunajos elektrovilcienos: “Šajā maršrutā kursē dīzeļvilcieni, nevis jaunie elektrovilcieni. Situācijās, ja vilciena salonā ir paaugstināta gaisa temperatūra un nav pieejams kondicionieris, pasažieri aicināti vērsties pie konduktora un lūgt atvērt vilciena logus, ja pret to neiebilst citi pasažieri.

Taču šī problēma, kā noprotams pēc komentāriem, cilvēkiem nav sveša, taču netrūkst arī ironisku komentāru.

Kāda sieviete dalās ar pozitīvu pieredzi.

Vēl kāds norāda, ka privātajā automašīnā ar šādu problēmu nesaskaras un uzsver, ka tas ir iemesls, kāpēc neizmanto sabiedrisko transportu.

LA.LV Aptauja

Vai esi saskāries ar līdzīgu problēmu, braucot vilcienā?

  • Jā, tas ir neizbēgami
  • Nē, man patīk karstums
  • Jaunajos elektrovilcienos tādu problēmu nav
  • Nepārvietojos ar vilcienu

Dīzeļvilcienu jaunais krāsojums
Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.