VIDEO. Jaunais VIVI vilciens nebeidz pārsteigt… Brauc kūpēdams, liekot izbrīnā ieplest acis daudziem! 89

“Āfrikas sajūtas, vilciens, kas jāvelk uz Depo, nav svarīgākais – kaut kādi betona bloki, peļķes un dubļu masa, kas mijas ar auto stāvvietām un nenovāktām smilšu grēdām. Kā var tā dzīvot? Autors: Andris Gavars (FB),” tā šonedēļ, 14.maijā, soctīklā “X” ierakstījis kāds vīrietis, pievienojot video, kurā redzams jaunais elektrovilciens VIVI pavisam nožēlojamā skatā…Tas kūpēja vienos dūmos, kad to vilka pa sliedēm acīmredzot uz vilcienu depo…

Reklāma
Reklāma
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Krimināls
“Viens no bērniem pēkšņi kļuva apātisks, neierasti neaktīvs…” Mārupes pamatskolā 1. klases skolnieks saindējies ar morfija/opiātu grupas medikamentiem
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu 7
Lasīt citas ziņas

Video komentējuši daudzi cilvēki, tosarp reklāmas eksperts Ēriks Stendzenieks, kurš ierakstījis pie video šo: “Tūūūū! Grēta, pārējie, kāpjam iekšā!”

“Banānu valsts. Banāni aug Āfrikā. Viss sakrīt,” secināja kāds komentētājs. “Nesapratu. Kāpēc nav svarīgi, ka par nodokļu maksātāju miljonu miljoniem iepirktais vilciens neiet un tas ir jāvelk uz depo?” kāds jautā. Atbilde uz to seko: “Kopumā “hvz”, viens depo tīra, otrā remontē, trešajā apkopj un sestajā komplektē, kādēļ nevar savā gaitā aizbraukt ir lielais noslēpums.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Vilciena vilkšana patiesībā nav nekas īpašs, jo jaunos vilcienus montē gan Vagonu parkā, gan Zasulauka depo. Pusgatavos no vienas pozīcijas uz otru kaut kā ir jādabū,” raksta kāds cits.

Starp komentētājiem pavīd arī VIVI pārstāvju skaidrojums: “Tiek veiktas tehnoloģiskās operācijas – jaunais elektrovilciens tiek pārvietots no depo Vagonu parkā uz modernizāciju depo Zasulaukā, pēc tam dislocēts atpakaļ. Šādi manevri tiek un tiks veikti regulāri.” Par to gan izskan komentārs: “Kārtējie makaroni uz ausīm.”

Jauno elektrovilcienu "Vivi" pārvadājumu uzsākšanas svinīgais pasākums, 15.12.2023
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.