Latvijā
Rīga

Vairāku Rīgas “mikriņu” maršrutus nolemts pagaidām vēl neslēgt0

Publicitātes foto.

Līdz jaunam pilsētas izpilddirektores rīkojumam, mainīts lēmums par vairāku “Rīgas mikroautobusu satiksmes” maršrutu slēgšanu, aģentūru LETA informēja SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS).

Jau ziņots, ka uzņēmums no 3.augusta bija plānojis slēgt vairākus apkalpotos maršrutus, jo samazinājies pasažieru skaits Covid-19 ierobežošanai atcelto atlaižu dēļ.

Šodien uzņēmums izplatījis paziņojumu, ka 30.jūlijā RMS saņēma oficiālu vēstuli no pašvaldības SIA “Rīgas satiksmes” par to, ka uzņēmumam ir jāsagaida jauns Rīgas pilsētas izpilddirektores izdots rīkojums, lai varētu slēgt daļu ekspresbusu maršrutu uz noteiktu laiku.

Uzņēmums cer, ka Rīgas pilsētas izpilddirektore šādu rīkojumu izdos paātrinātā kārtībā.

RMS atvainojas pasažieriem, ka juridisku nianšu dēļ ir notikusi rīdzinieku maldināšana. No pirmdienas, 3.augusta, ekspresbusi kursēs visos maršrutos pēc līdzšinējiem kustības grafikiem, līdz brīdim, kad Rīgas pilsētas izpilddirektore izdos jaunu rīkojumu, uz kura pamata RMS varēs slēgt daļu maršrutus līdz 31.augustam.

Rīgas izpilddirektora padomnieks Guntis Kārkliņš aģentūru LETA informēja, ka 30.jūlijā saņemta “Rīgas satiksmes” vēstule, kurā uzņēmums informē, ka RMS vēlas slēgt atsevišķus maršrutus uz noteiktu laiku.

Izpilddirektora pienākumu izpildītāja Iveta Zalpētere lūgs Satiksmes departamenta viedokli un pēc tā saņemšanas pieņems lēmumu.

Saistītie raksti

RMS dibināta 2012.gada 24.oktobrī, un uzņēmums ietilpst “B-Bus” grupā, kurš 2019.gadā ar 505 autobusiem apkalpoja 40 miljonus pasažieru 165 maršrutos, nodarbinot 1225 darbiniekus, no kuriem 912 ir transportlīdzekļu vadītāji.

“Rīgas mikroautobusu satiksmes” apgrozījums 2018.gadā bija 13,566 miljoni eiro, kas ir par 19,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga 5,7 reizes un sasniedza 31 098 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. 2019.gada dati vēl nav pieejami.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
Latvijas Avīze
Latvijā
Beidzot iespēja atgūt naudu, pļāpīgais prokurors un izdegušie mācītāji. Nedēļas notikumu apskats
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Pasaulē
Policijas brutalitāte un neoficiālas uzvaras svinības. Baltkrievijā aizvadīta pirmā nakts pēc prezidenta vēlēšanām
33 minūtes
ML
Māra Lapsa
Latvijā
“Mēs esam aizguvuši no vāciešiem pedantisma gēnu un tajā ieslīgstam arvien dziļāk.” Dendrologs Andrejs Svilāns par latviešu daiļdārziem
Intervija 12 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijā sāks iepūst vēsāks gaiss. Sinoptiķu prognoze pirmdienai
1 stunda
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Varu tikai šausmināties par to, kā cilvēki raksta internetā.” Kas visvairāk kaitina filoloģi Ligitu Paegli? 3
Intervija 16 stundas