“Vakcinējos četras reizes, izslimoju Covid-19 trīs reizes,” mediķis skaidro, vai tiešām bija vērts vakcinēties 295

“Es vakcinējos četras reizes, izslimoju Covid-19 trīs reizes, jo strādāju skolā. Vai bija vērts?” Šāds jautājums radies kādam televīzijas skatītājam.

Reklāma
Reklāma
“Šodien pārstāja pukstēt viņa sirds…” Mūžībā aizgājis Mārtiņš Lauva
“Pretīga vieta, tualetes māja…” Cilvēki dalās viedoklī par garāko dzīvojamo ēku Latvijā un Baltijā
Situācija ar Modra suņu nogalināšanu kļūst skaidrāka. Aldis Gobzems pāris dienu laikā savācis pietiekami daudz informācijas
Lasīt citas ziņas

Uz jautājumu TV24 raidījumā “Uz līnijas” atbildi sniedzis Jevgēņijs Kalējs, Latvijas Slimnīcu biedrības vadītājs.

Viņš saka: “Tas, ka cilvēks var piezvanīt un pajautāt un diezgan optimistiski, tas jau ir rādītājs tam, ka bija vērts vakcinēties, un to mēs tagad redzam.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Vienlaikus Kalējs atgādina, ka visi, kas bija vakcinējušies, tomēr slimo daudz, daudz vieglāk un viņiem tik lielā mērā nav nepieciešama intensīvā terapija un reanimācija.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.