Kokteilis
Apbrīno

Vēl viena vilšanās: Amerika noraida prinča Harija un Meganas Mārklas labdarības fonda reģistrāciju0

Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Šī gada marta sākumā princis Harijs un Megana Mārkla pieteica zīmola reģistrēšanai nosaukumu “Archewell” – tā viņi vēlējās nosaukt savu labdarības fondu, kas bija radies kā atvasinājums no viņu dēla Ārčija vārda. Nupat kļuvis zināms, ka Saseksas hercogu iesniegums ticis noraidīts.

Iemesls – hercogi laicīgi nav iesnieguši pieteikumu, kā arī nav apmaksājuši reģistrācijas izmaksas. Bez tam, patentu izsniegšanas speciālisti ASV esot vienoti uzskatā, ka šis nosaukums ir pārāk “nekonkrēts” un vairumam cilvēku nesaprotams. Tagad prinča Harija un Meganas juristam ir dots laiks līdz šī gada 22.augustam, lai ņemtu vērā šos apstākļus un iesniegtu atkārtotu iesniegumu ASV patentu birojā.

Atbildes vēstulē, kas nosūtīta Saseksas hercogiem no ASV patentu biroja, teikts, ka nosaukumam, kas ietver labdarības organizācijas, kuru ietvaros notiek naudas ziedojumi un citas tamlīdzīgas darbības, ir jābūt šai darbībai raksturojošam nosaukumam, kas sasniedz vēlamo cilvēku auditoriju.

Saistītie raksti

Atgādināsim, ka 31.martā Megana Mārkla un princis Harijs oficiāli parakstīja dokumentus, ka atsakās no piederības britu karaliskajai ģimenei un vairs nepildīs pienākumus monarhu ģimenes ietvaros. Tāpat karaliene Elizabete II pieprasīja viņiem atteikties no Instagram konta, kā arī aizliedza jebkādās savās darbībās turpmāk izmantot vārdus “SussexRoyal”.

Viņi varēja vien saglabāt Saseksas hercogu titulus, bet visas viņu darbības, lēmumi un rīcība tagad ir neatkarīgi no britu karaliskās ģimenes. Viens no viņu pirmajiem lēmumiem bija reģistrēt labdarības fondu ar nosaukumu “Archewell”. Un, kā šobrīd tapis zināms, arī tas viņiem nav izdevies.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
“Tikai 2021. gada nogalē – dažus mēnešus pirms kadastrālo vērtību stāšanās spēkā – sabiedrībā uzzinās, kāds nodoklis viņus sagaida!” Saruna ar Tieslietu ministru Bordānu 2
Intervija 5 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Blaknes un bailes no vakcīnas. Putins spēlē “krievu ruleti” ar visiem pasaules iedzīvotājiem?
3 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Latvijā
Aptauja: Ejot mežā ogot, sēņot, no kā jūs visvairāk baidāties?
1 diena
LE
LETA
Veselam
Latvijā četri jauni Covid-19 gadījumi; viens saslimušais atgriezies no ārvalstīm
46 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Protesti Baltkrievijā: pēc aizturēšanas miris 25 gadus jauns vīrietis un lielāko mediju žurnālisti iesniedz atlūgumus 1
2 stundas