Foto: Pixabay.com

Vēl vismaz nedēļu Latvijā valdīs cikloni. Brīvdienās laikapstākļi varētu mainīties 0

Līdz nākamās nedēļas sākumam laikapstākļus Latvijā galvenokārt noteiks cikloni, kas nesīs nokrišņus un stiprus vējus, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un “Global Forecast System”.

Kokteilis
Viņas ir kā vīns! 4 zodiaka zīmes, kuru sievietes ar gadiem kļūst tikai valdzinošākas
“ASV prezidents ir smagi garīgi slims, un tas apdraud mūsu visu dzīvības” – pasaulē izskan bažas par Trampa piemērotību prezidenta amatam 123
Latvijā šogad notiks masu atlaišanas: darba devēji atklāj savus plānus; uz strīpas būs pat Rīgas pašvaldības darbinieki 24
Lasīt citas ziņas
Sagaidāms, ka naktī uz trešdienu, 3.oktobri, Latviju no rietumiem sasniegs aktīvs ciklons,

trešdien brīžiem līs, gaidāmas arī lietusgāzes, iespējams pērkons un krusa. Ciklonam tuvojoties, pastiprināsies dienvidu vējš, aizejot – ziemeļrietumu vējš. Vēja ātrums brāzmās piekrastē pārsniegs 20 metru sekundē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Turpmākajās dienās gaidāms vēl viens vai vairāki cikloni, tomēr atbilstoši pašreizējām prognozēm sestdien – vēlēšanu dienā – vējš pierims un nelīs.

Gaisa temperatūra nedēļas vidū nepārsniegs +8..+13 grādus.

Dzestrākajās naktīs termometra stabiņš vietām tuvosies nulles atzīmei.

Iespējams, nākamās nedēļas gaitā nostiprināsies anticiklona ietekme un, sildot saulei, gaisa temperatūra dažās pēcpusdienās pakāpsies līdz +15..+20 grādiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.